Svetainių paieška

Paieškos gairės: programos
Rasta nuorodų: 104, rodoma nuo 1 iki 10.
Treneris.net Treneris.netNuo fitneso iki kultūrizmo, sveiko kūno ir gražios figūros paslaptys, treniruočių programos, sveika mityba ir receptai.
Krepšinio tobulinimo programos - Tapk krepšininku! Krepšinio tobulinimo programos - Tapk krepšininku!Kaip geriau žaisti krepšinį? Kaip tapti geru krepšininku? Kaip pagerinti krepšinio įgūdžius? Atsakymai į šiuos klausimus jau nebe paslaptis. www.Krepsinis.in puslapis kalbės Jums apie krepšinio gerinimo programas, kuriomis naudojasi NBA žvaigždės. Taipogi galėsite rasti krepšinio gerinimo programas: Air Alert šuoliuko gerinimo programas, dribligno gerinimas, metimo gerinimas ir daugiau.
Buhalterinės apskaitos programos - STEKASRėmėjų nuoroda Buhalterinės apskaitos programos - STEKASBuhalterinės apskaitos programos STEKAS, programų pardavimas, priežiūra ir aptarnavimas, konsultacijos tiesiogiai, telefonu ir internetu. Galite išbandyti STEKAS - DEMO versiją.
Radijas internete Radijas internetewww.fm.lt - Visos Lietuvos radijo stotys internete. Radijas internete, radijo, klausytis galima neturint Winamp programos. Lietuvos radijas, zip fm, radiocentras, m-1, lietus, pūkas, ruskoe radio, opus 3, klasika, tarakono radijas, european hit radio, žinių radijas, Kauno fonas ir daug kitų radijo stočių. Taip pat Lietuvos Muzikos Naujienos ir Video.
Club Asteria -  tarptautinė verslo, labdaros ir finansų korporacija Club Asteria - tarptautinė verslo, labdaros ir finansų korporacijaClub Asteria - tarptautinė verslo, labdaros ir finansų korporacija, kuri vykdo tarptautinį projektą ir suteikia jo dalyviams aukščiausios rūšies paslaugas švietimo ir verslo srityse, įvairiose inovacinėse programose ir sudaro puikią galimybę užsidirbti kiekvienam prisijungusiam žmogui.
Android24 Android24Android24 - android naujienos bei siuntiniai
PiratuSala.lt - Nemokamas lobis jums! Torentai PiratuSala.lt - Nemokamas lobis jums! TorentaiJaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais.
Perrašome stacionarius ir nešiojamus kompiuterius. Įdiegiame išorinius įrenginius Perrašome stacionarius ir nešiojamus kompiuterius. Įdiegiame išorinius įrenginius Skubiai perrašome Stacionarių ir nešiojamųjų kompiuterius. Idiegiamia: *Windows sistemos (XP, Vista, 7, 8) diegimas *Ubuntu, Linux sistemos diegimas *Windows problemų sprendimai, įvairių programų, tvarkyklių diegimas *Antivirusinių programų diegimas. *Išorinių įrenginių (spausdintuvų, skanerių ir pan.) pajungimas *Programinės įrangos diegimas, konfigūravimas *Tik fiziškai nesugadinto kaupiklio (USB raktų, kortelių) duomenų atstatymas. *Kietojo disko skaldymas (pvz: C:/, D:/, F:/) Išrašome PVM kvitą. Tiktai Kauno mieste