Svetainių paieška

Paieškos gairės: psichologo
Rasta nuorodų: 27, rodoma nuo 1 iki 10.
Psichologo paslaugos Psichologo paslaugosEsu psichologė – verslo konsultantė. Naudoju efektyvius, patikrintus metodus ir technologijas, kurios padės Jums lengvai bendrauti, efektingai valdyti save ir gyvenimo aplinkybes.
Onkopsichologinė pagalba vėžiu sergantiems žmonėms, jų artimiesiems ir medikams Onkopsichologinė pagalba vėžiu sergantiems žmonėms, jų artimiesiems ir medikamsSpecializuota psichologinė pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems žmonėms, jų artimiesiems ir medikams. Konsultacijos teikiamos internetu, telefonu, el. paštu ir privačiai (psichologo kabinete arba kliento namuose, gydymo įstaigoje). Organizuojamos psichologų vedamos paramos grupės suaugusiems ir vaikams. Vyksta seminarai ir paskaitos.
Psichologo Giedriaus Slaminsko svetainė Psichologo Giedriaus Slaminsko svetainėTinkamo psichologo radimas yra svarbus žingsnis siekiant susigrąžinti asmeninę jėgą ir ryšį su savo gyvenimu – tokiu, kokį norime gyventi. Tai pradžia terapijos, kurios metu gilindami savęs supratimą ir priėmimą, keliaujame gijimo ir asmeninio augimo link. Psichologas Giedrius Slaminskas Vilniuje teikia asmenines psichologines konsultacijas ir grupinę psichoterapiją suaugusiems.
Psichologas, psichiatras Vilniuje ir internetu Psichologas, psichiatras Vilniuje ir internetuPsichologo, psichiatro ir psichoterapeuto konsultacija Vilniuje ir internetu
Psichologas, psichologija Psichologas, psichologijaPsichologijos tinklaraštis, kuriama talpinama profesionali psichologinė informacija.
Psichologo konsultacijos, mokymai, seminarai Psichologo konsultacijos, mokymai, seminaraiKonsultacijos vaikams, suaugusems, poroms ir šeimoms, asmeninio augimo grupės, mokymai ir seminarai. Raskime išeitis kartu!
Pscihologinės pagalbos paslaugos Pscihologinės pagalbos paslaugosPrivatus psichologo kabinetas. Individualus suagusiųjų konsultavimas, vaikų ir paauglių konsultavimas, šeimos/poros konsultavimas, grupinė psichoterapija.
Psichologinio konsultavimo centras  Psichologinio konsultavimo centras Žmogus yra visuma. Jeigu vienoje iš savo gyvenimo sričių jis susiduria su sunkumais, tai neišvengiamai įtakoja visą jo gyvenimą. Žmogus gali jaustis sukrėstas, pasimetęs, atsidūręs aklavietėje. Norint susivokti savyje ir savo gyvenime dažnai prireikia žvilgsnio iš šalies. Pačiam tai padaryti gali būti sudėtinga, bet su psichologo pagalba daug lengviau.
Psichologė J. Kaminskienė Psichologė J. KaminskienėIndividualios psichologinės konsultacijos, psichologinė pagalba, psichologinės ir paramos grupės, meno terapija, sapnų grupės.