Svetainių paieška

Paieškos gairės: psichoterapija
Rasta nuorodų: 24, rodoma nuo 1 iki 10.
Būk blaivus Būk blaivusVisi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams. Forumas apie alkoholizmą ir jo gydymo būdus.
Grupių psichoterapija Grupių psichoterapijaPsichoterapija grupėje gali atverti Jums dar nepastebėtą gyvenimo perspektyvą. Saugioje, tyrinėjančioje grupės aplinkoje atrasite tikruosius savo vidinio pasaulio poreikius ir ieškosite būdų kaip juos patenkinti. Su psichoterapijos patirtimi tikrai galite nueiti toliau! Kviečiu į naują psichoterapijos grupę, kuri vyks Viniaus centre, trečiadieniais nuo 18:00 iki 19:30. Grupės vedančioji: Lina Žukienė, psichodinaminė psichoterapeutė, Lietuvos grupinės analizės draugijos narė Su kiekvienu kandidatu į grupę susitinku individualioms konsultacijoms. Kontaktai: +37065298558 terapinegrupe@gmail.com www.grupiupsichoterapija.lt
Psichologo Giedriaus Slaminsko svetainė Psichologo Giedriaus Slaminsko svetainėTinkamo psichologo radimas yra svarbus žingsnis siekiant susigrąžinti asmeninę jėgą ir ryšį su savo gyvenimu – tokiu, kokį norime gyventi. Tai pradžia terapijos, kurios metu gilindami savęs supratimą ir priėmimą, keliaujame gijimo ir asmeninio augimo link. Psichologas Giedrius Slaminskas Vilniuje teikia asmenines psichologines konsultacijas ir grupinę psichoterapiją suaugusiems.
Pscihologinės pagalbos paslaugos Pscihologinės pagalbos paslaugosPrivatus psichologo kabinetas. Individualus suagusiųjų konsultavimas, vaikų ir paauglių konsultavimas, šeimos/poros konsultavimas, grupinė psichoterapija.
Psichologė J. Kaminskienė Psichologė J. KaminskienėIndividualios psichologinės konsultacijos, psichologinė pagalba, psichologinės ir paramos grupės, meno terapija, sapnų grupės.
Gera būsena, Vš.Į. Gera būsena, Vš.Į.Psichologinio konsultavimo ir krizių įveikimo centras. Teikiame profesionalią psichologinę, psichoterapinę pagalbą.
Psichoterapija Jums Psichoterapija JumsIndividuali psichoterapija suaugusiems ir vaikams bei paaugliams Vilniuje, psichologinė pagalba.