Svetainių paieška

Paieškos gairės: saugumas
Rasta nuorodų: 21, rodoma nuo 1 iki 10.
mhm.lt | naudingi kasdieniai patarimai ir įdomūs straipsniai. mhm.lt | naudingi kasdieniai patarimai ir įdomūs straipsniai.naudingi kasdieniai patarimai ir straipsniai, klausimai ir atsakymai, neįtikėtini faktai, įdomybės iš viso pasaulio, straipsniai
Tavo Saugumas - Apsaugos sistemos Jūsų būstui! Tavo Saugumas - Apsaugos sistemos Jūsų būstui!Apsaugos Sistemos, priešgaisrinė signalizacija, vaizdo stebėjimo sistemos, remontas, įrengimas, programavimas.
Gyvybės draudimo koncepcija Gyvybės draudimo koncepcijaKoncepcija - tai pažiūrų į kuriuos nors reiškinius sistema. Tačiau ši samprata verta didelio mūsų dėmesio, ypatingai Gyvybės draudimo koncepcijoje. Kaip ji suprantama? Turbūt niekas, išgirdęs šią sąvoką, nepamano: apsidrausiu gyvybę ir niekada nemirsiu. Tai ką gi simbolizuoja šis posakis - Gyvybės draudimas. Ką jis reiškia? Perskaitykite atidžiai, tai užtruks tik septynias minutes, ir jei įžvelgsite jame ką tai vertingo, tada skaitykite sekančius skyrius, ir jie atskleis Jums Gyvybės draudimo koncepciją.
InfoAdmin - Informacinis katalogas InfoAdmin - Informacinis katalogasInformacija administruojantiems svetaines, serverius, tinklus. Svetainių katalogas. E-saugumas. Straipsniai. HTML, PHP, CSS.
eSecurity.lt eSecurity.ltPortalas apie IT saugumą, informacijos apsaugą. Virusų, kitų grėsmių aprašymai.
isauga.com - Inteleaktuali sauga prieš kompiuterių kenkėjus isauga.com - Inteleaktuali sauga prieš kompiuterių kenkėjusisauga.com Interneto svetainėje galite rasti nuo nei vienos kompanijos nepriklausomų apsaugo sistemų testus. Taip pat gausite pagalbą jei negalite susidoroti su kompiuterių virusais. Visada žinosite aktualiausias ne tik saugumo sprendimų naujienas, bet ir pačių virusų, kaip juos išnaikinti.
vimperia vimperiaVimperia.lt – rasti patikimą meistrą dar niekada nebuvo taip lengva! Modernioje, pagal šiuolaikinius standartus sukurtoje internetinėje platformoje Vimperia.lt vartotojai gali labai greitai rasti paslaugas teikiančius meistrus. Namų remonto darbai, taisymo darbai, laisvalaikio paslaugos – patikimi profesionalai vienoje vietoje. Platforma skirta tiek savo namus remontuojantiems žmonėms, tiek didesnius objektus tvarkantiems rangovams. Paslaugų rinka plečiasi, vis daugiau meistrų pradeda dirbti individualiai, bet tai tik apsunkina paieškas klientams. Užsakovams tenka peržiūrėti daugybę darbo skelbimų, kurių gausoje galima pasimesti. Savarankiškai dirbantys meistrai gali pasiūlyti prieinamas kainas, bet dažnai darbo skelbimuose trūksta rekomendacijų, tad klientai dažnai rizikuoja, kad paslauga bus nekokybiška, atlikta nelaiku ar ne visai neatlikta. Vimperia sukūrė alternatyvą – efektyviai veikiančią platformą, kurioje užsiregistravę kokybiškas paslaugas teikiantys, patikimi, šiuo metu darbo ieškantys profesionalai. Platformoje vos per kelias minutes galima rasti reikiamą specialistą, gavęs užklausą meistras ar įmonė pati susisiekia su užklausą pateikusiais klientais. Platformoje Vimperia.lt galima rasti meistrus, kurie teikia dažymo, plytelių klijavimo, tapetavimo, baldų surinkimo, perkraustymo ar pervežimo ir kitas namų remonto paslaugas. Jeigu prireikė automobilių remontininko, sugedo buitinė technika, reikia elektriko ar santechniko, kompiuterinės technikos ar telefonų įrangos specialisto – jie taip pat čia. Taip pat šioje platformoje galima rasti ir masažo, manikiūro, pedikiūro, profesionalaus makiažo specialistus, kirpėjus. Viskas vienoje vietoje, patikimai ir kokybiškai. „Vimperia.lt – puiki vieta ne tik rasti paslaugas teikiančius verslininkus, bet ir pristatyti savo veiklą. Sukūrėme sistemą taip, kad ją būtų patogu naudoti tiek žmonėms, kurie ieško vienokios ar kitokios paslaugos, tiek šiuos darbus atliekantiems rangovams. Mūsų misija, – kad klientai ir meistrai surastų vienas kitą“, – sako projekto .... Visi paslaugų teikėjai, užsiregistravę sistemoje, dalyvauja ir savo paslaugas siūlo vienodomis sąlygomis. Darbo skelbimų portaluose dažnai daugiau pinigų už reklamą sumokėję specialistai išryškina savo skelbimus, tačiau tai neužtikrina, kad vienas ar kitas besireklamuojantis specialistas yra patikimas bei dirba kokybiškai. Vimperia.lt platformoje meistrai sulaukia daugiau užsakymų dėl savo darbų kokybės. Platforma sukurta vadovaujantis asmens duomenų apsaugos įstatymu, todėl yra užtikrinamas ne tik patogus ir greitas sistemos naudojimas, bet ir Jūsų duomenų saugumas. Tiek meistrų ir įmonių, tiek užsakovų duomenys, patalpinti sistemoje, tvarkomi vadovaujantis griežtu reglamentu ir laikantis visų reikalavimų.
Esaugumas EsaugumasSvetainė, skirta kompiuteriniam saugumui, kovai su Spam, virusais, phishingu.
Furnika - patikimumas, komfortas, saugumas Furnika - patikimumas, komfortas, saugumasLangų ir durų apkaustai MACO. Apsauginių žaliuzių detalės ir automatika SELVE. Nero Electronics - automatika namams!
IĮ Profesionalus, greitas interneto puslapių kūrimas. Keliami tikslai - estetiškumas, saugumas ir patogumas kiekvienam mūsų projektui. Programavimo darbai, įmonės informacinės sistemos, SEO. Įmonės stiliaus ir logotipų kūrimas. Serverių, bei tinklalapių priežiūra. Mūsų klientams - geriausios talpinimo sąlygos.