Svetainių paieška

Paieškos gairės: seimo
Rasta nuorodų: 12, rodoma nuo 1 iki 10.
Fotosesija Fotografas Fotosesija Fotografas https://fotosesija.biz - fotografas visoje lietuvoje, įamžinsime Jūsų norimą fotosesiją betkuriame Lietuvos kampelyje ar už jos ribų. fotosesija, fotosesijos, fotografas, fotografai, krikstynos, vestuves, asmenine, nestukes, seimos, mados, vestuviu fotografas, vestuviu fotosesija, krikstynu fotografas, krikstynu fotosesija, vestuvems, mados fotografas, visaziste.
Profesionali psichologinė pagalba šeimoms, suaugusiems ir vaikams Profesionali psichologinė pagalba šeimoms, suaugusiems ir vaikamsSpecializuota psichologinė pagalba šeimoms, suaugusiems ir vaikams. Profesionalūs ir darbo patirtį turintys psichologai. Aukšta paslaugų kokybė ir konfidencialumas. Psichologai kasdien priima ne daugiau kaip 4 klientus. Konsultacijos teikiamos visomis savaitės dienomis nuo 10.00-21.00 val.
politikų ir politinių partijų reitingaiRėmėjų nuoroda politikų ir politinių partijų reitingaiReitinguok.lt - tai pilietiškumą skatinantis projektas. Projektas skirtas visuomenės nuomonės pateikimui viešoje erdvėje, politikų, partijų ar visuomenėje gerai žinomų asmenų įvertinimui.
Vadovybės apsaugos departamentas Vadovybės apsaugos departamentasVadovybės, asmenų, pavaduojančių Seimo Pirmininką, Ministrą Pirmininką, jų šeimos narių, Lietuvos Respublikos oficialių svečių ir kitų asmenų apsaugos nuo kėsinimosi į jų gyvybę ir (ar) sveikatą ir saugomų objektų apsaugos užtikrinimas.
Šeimos Biudžetas Šeimos BiudžetasŠeimos išlaidu taupymo programa. Šiame puslapyje jus rasite programėlę sukurtą su Excel programa, kurios pagalba galėsite suvedinėti šeimos narių pajamas bei išlaidas.
Gediminas Navaitis – nemokamos knygos internetu Gediminas Navaitis – nemokamos knygos internetuSeimo narys dr. Gediminas Navaitis įkūrė labdaros ir paramos fondą. Fondo tikslas labdaros ir paramos teikimas socialinės globos ir rūpybos, sveikatos apsaugos, švietimo, mokslo ir mokslinių tyrimų, kultūros, meno, sporto, aplinkos apsaugos ir kitose visuomenei svarbiose srityse. Pirmieji fondo vykdomi projektai: 1. Nemokama internetinė biblioteka www.nemokamosknygos.lt . Joje Gedimino Navaičio iniciatyva pateikiamos nemokamos knygos internetu. 2. Odontologinės pagalbos globos namų auklėtiniams organizavimas.
Medicinos Diagnostikos ir Gydymo centras Medicinos Diagnostikos ir Gydymo centrasMedicinos diagnostikos ir gydymo centras – privati klinika Grybo gatvėje Vilniuje. Išsamūs tyrimai, diagnozė ir gydymo paskyrimas per 1 dieną!
Šeimos klinika Altamedica Šeimos klinika AltamedicaAltamedica – naujas 4 medicinos klinikų vardas. Kaune esančios Šiaurės, Senamiesčio, Lašo, Prancūzų šeimos klinikos veikia nuo 2001 m., todėl turi ilgametę darbo su pacientais patirtį. Kiekviena klinika – unikali savo gydytojais specialistais ir teikiamų paslaugų spektru, todėl susijungę mes galime padėti dar efektyviau diagnozuoti ir įveikti ligą. Ir toliau užtikrinsime aukštą teikiamų paslaugų kokybę ir sieksime plėsti siūlomų paslaugų asortimentą.
Greitos paskolos internetu, paskolų refinansavimas, šeimos paskolos Greitos paskolos internetu, paskolų refinansavimas, šeimos paskolosPaskolosInternetu.lt — visa informacija apie paskolas internetu. Čia rasite populiariausias kredito įmones, jų teikiamas skolinimo paslaugas: pirma paskola nemokamai, paskolos be užstato ir kitą paskolų informaciją. Sužinosite apie įvairias paskolų internetu rūšis (greitos paskolos, ilgalaikiai kreditai), apie paskolų refinansavimą ar paskolas šeimai.