Svetainių paieška

Paieškos gairės: seminarai
Rasta nuorodų: 69, rodoma nuo 1 iki 10.
Onkopsichologinė pagalba vėžiu sergantiems žmonėms, jų artimiesiems ir medikams Onkopsichologinė pagalba vėžiu sergantiems žmonėms, jų artimiesiems ir medikamsSpecializuota psichologinė pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems žmonėms, jų artimiesiems ir medikams. Konsultacijos teikiamos internetu, telefonu, el. paštu ir privačiai (psichologo kabinete arba kliento namuose, gydymo įstaigoje). Organizuojamos psichologų vedamos paramos grupės suaugusiems ir vaikams. Vyksta seminarai ir paskaitos.
Profesionali psichologinė pagalba šeimoms, suaugusiems ir vaikams Profesionali psichologinė pagalba šeimoms, suaugusiems ir vaikamsSpecializuota psichologinė pagalba šeimoms, suaugusiems ir vaikams. Profesionalūs ir darbo patirtį turintys psichologai. Aukšta paslaugų kokybė ir konfidencialumas. Psichologai kasdien priima ne daugiau kaip 4 klientus. Konsultacijos teikiamos visomis savaitės dienomis nuo 10.00-21.00 val.
Akademija manager.lt Akademija manager.ltVidurinio ir aukščiausio lygio vadovų mokymai, personalo kvalifikacijos kėlimo kursai, bendrieji seminarai, personalo tyrimai, verslo konsultacijos.
ISPADO - veiksmingi ir individualūs SPA ir grožio verslo sprendimai ISPADO - veiksmingi ir individualūs SPA ir grožio verslo sprendimaiISPADO - tai profesionali SPA bei grožio verslo konsultacinė įmonė, pasižyminti aukšta mokymų, paslaugų ir prekių kokybe, dirbanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose (Rusijoje, Europoje).
Tėvystės psichologija Tėvystės psichologijaPrenatalinė psichologija: Apie vaikutį nuo jo gyvenimo pradžios mamos įsčiose Apie besilaukiančią mamą Apie artimiausią vaikučio ir mamos ryšį Apie svarbius dalykus būsimiems ir esamiems tėveliams
Kursų centras Kursų centrasMokymo centras - individualūs ir grupiniai kursai, seminarai, web seminarai, mokymai.
tradingstocks tradingstocksAktyvi prekyba JAV akcijomis, mokymai, konsultacijos, nemokami seminarai - webinarai.
EBTM- Verslo konsultacijos EBTM- Verslo konsultacijosVerslo konsultacijos mažoms ir vidutinėms įmonėms. Paslauga- pardavimų didinimas, vidiniai mokymai įmonėms, tęstiniai mokymai, privatūs seminarai įmonėse, video/auditoriniai verslo mokymai, praktiniai užsiėmimai su įmonių savininkais, darbuotojų grupėmis, projektas- verslo sėkmė avansu, CRO.
ARLANĖ kompiuterių mokykla ARLANĖ kompiuterių mokyklaKompiuterių kursai, seminarai, web dizainas, programavimas, office.
Gyvenimo Guru Gyvenimo Guru"Gyvenimo Guru" savo veiklą vykdo Vakarų Lietuvoje. Mūsų tikslas paversti Jūsų rūpestingą kasdienybę malonia kūnui ir sielai gyvenimo kelione. Organizuodami įdomius, aktualius ir naudingus asmeninio tobulėjimo seminarus. Pasitelkdami novatoriškas idėjas, patirtimi ir kompetentingų kolegų žiniomis, mes sukursime mažą stebuklą Jums.