Svetainių paieška

Paieškos gairės: siūlau
Rasta nuorodų: 8, rodoma nuo 1 iki 8.
Anglų-lietuvių techninių vertimų vertėjas. Lithuanian technical translator you can trust. Anglų-lietuvių techninių vertimų vertėjas. Lithuanian technical translator you can trust.Siūlau techninius vertimus iš anglų į lietuvių kalbą. 15 metų patirtis. Translations from English to Lithuanian technical. 15 years experience.
Laimės, asmeninės laisvės ir sąmoningumo link Laimės, asmeninės laisvės ir sąmoningumo link Kiekvienam žmogui laimė yra labai asmeniškas dalykas. Tačiau visada įmanoma rasti bendrų taškų. Laimė – tai dvasinis būvis, kuriame žmogus yra atsipalaidavęs, pasitikintis savimi ir besidžiaugiantys savo gyvenimu čia ir dabar. Tai gyvenimas, kai lūkesčiai sutampa su realybe. To ir siekiu dirbdamas su savo klientais. Savo klientams siūlau netradicines ir neįprastas konsultacijas, padedančias įsiklausyti į tai, ko nori ir ką sako jų vidinis „aš“, suprasti tai, ko jie iš tikro nori.
Užsakymai meistrams Užsakymai meistramsĮvairių statybos ir remonto sričių meistrams siūlau galimybę greitai ir paprastai užsidirbti pinigų. Pateikiamas visiškai paruoštas darbo pasiūlymas, kur jau nereikia derėtis dėl kainos, darbų apimties ir sąlygų. Reikia tik tinkamai atlikti darbą ir pasiimti savo uždarbį.
Nestandartinių skardos lankstinių gamyba Nestandartinių skardos lankstinių gamybaSiūlau šiuos gaminius: stogų priedus ir papildomas skardos detales, lietaus vandens nuvedimo sistemas, kaminų įdėklus, poledinės žūklės dėžes ir kt. gaminius iš skardos.
Geletosidejos.lt Geletosidejos.ltSiūlau įvairius rankų darbo aksesuarus plaukams, mergaitėms, namų jaukumui, vestuvėms. Rankų darbo gėlės gaminamos iš natūralaus šilko, satino, tiulio, aksomo ir kitų medžiagų, dekoruojamos pusbrangiais akmenimis, dirbtiniais perlais, stiklu, biseriu, dažomos šilko dažais.
Darbas namuose Darbas namuoseSiūlo papildomą darbą Darbas laisvu grafiku.. (Namuose, LibertaGia - Jūsų galimybė! Siūlau pabandyti dirbti internete. Tai nauja, ambicinga, legali kompanija.
1