Svetainių paieška

Paieškos gairės: sprendimai
Rasta nuorodų: 210, rodoma nuo 1 iki 10.
Jūsų rankdarbių butikas Jūsų rankdarbių butikasJūsų rankdarbių butikas. Nemokama reklama Tavo rankdarbiams. Verslo sprendimai rankdarbių kūrėjams.
web-sprendimai web-sprendimaiInterneto svetainių kūrimas, priežiūra, web dizainas, tinklapiai, turinio valdymo sistema, CMS, forumai, portalai, el. komercija, el. komercijos sprendimai, programavimas, web 2.0 technologijos
SMS siuntimas internetu, SMS reklama ir SMS marketingas SMS siuntimas internetu, SMS reklama ir SMS marketingasPatikimas SMS siuntimo partneris. Kokybiškos SMS siuntimo internetu paslaugos, SMS marketingas bei SMS reklama, netradiciniai SMS sprendimai, Paprastas SMS integravimas į Jūsų informacinę sistemą.
ISPADO - veiksmingi ir individualūs SPA ir grožio verslo sprendimai ISPADO - veiksmingi ir individualūs SPA ir grožio verslo sprendimaiISPADO - tai profesionali SPA bei grožio verslo konsultacinė įmonė, pasižyminti aukšta mokymų, paslaugų ir prekių kokybe, dirbanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose (Rusijoje, Europoje).
Automatizuok.lt - pramonės inžinerijos naujienų portalas, siekiantis informuoti klientus ir tiekėjus Automatizuok.lt - pramonės inžinerijos naujienų portalas, siekiantis informuoti klientus ir tiekėjusPagrindinės naujienos sprendimai, produktai: ABB AS-i atstumo matuoklis automatika Dažnio keitikliai elektra elektros energija elektros prekės energetika enkoderiai Fluke Fluke 411D Generga gnybtai induktyviniai jutikliai IP65 Jungtys jutikliai Kabeliai Keltuvai Lenze Logo LOGO!8 matavimo pietaisas matavimo prietaisai optiniai jutikliai P+F Pepper+fuchs procesų valdymas RFID sensoriai Siemens
Perrašome stacionarius ir nešiojamus kompiuterius. Įdiegiame išorinius įrenginius Perrašome stacionarius ir nešiojamus kompiuterius. Įdiegiame išorinius įrenginius Skubiai perrašome Stacionarių ir nešiojamųjų kompiuterius. Idiegiamia: *Windows sistemos (XP, Vista, 7, 8) diegimas *Ubuntu, Linux sistemos diegimas *Windows problemų sprendimai, įvairių programų, tvarkyklių diegimas *Antivirusinių programų diegimas. *Išorinių įrenginių (spausdintuvų, skanerių ir pan.) pajungimas *Programinės įrangos diegimas, konfigūravimas *Tik fiziškai nesugadinto kaupiklio (USB raktų, kortelių) duomenų atstatymas. *Kietojo disko skaldymas (pvz: C:/, D:/, F:/) Išrašome PVM kvitą. Tiktai Kauno mieste
MB „84 Sprendimai“ MB „84 Sprendimai“Kilnojamo ir nekilnojamo turto vertinimas visoje Lietuvoje. Vertiname nekilnojamą turtą: butus, namus, žemę. Kilnojamą turtą: automobilius, techniką, baldus.
x24.lt - unikalūs Hostingo ir SSD VPS serverių sprendimai x24.lt - unikalūs Hostingo ir SSD VPS serverių sprendimaiPaslaugas tiekiame itin greituose serveriuose su SSD diskais. Mūsų SSD VPS serveriai yra iki 550MB/s spartos ir 136 kartus didesnio našumo nei paprasti VPS serveriai. Mūsų serveriai užtikrins greitį, stabilumą ir garantuotus resursus.
Simplea SimpleaSIMPLEA tai technologijų kompanija siūlanti infrastruktūrinius sprendimus verslui ir viešajam sektoriui. Kompanijoje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai. Mes dirbame tam, kad Jūsų IT infrastruktūra taptų ne kaštų, bet pajamų šaltiniu.