Svetainių paieška

Paieškos gairės: studentams
Rasta nuorodų: 35, rodoma nuo 1 iki 10.
Matematikos ir fizikos formulės Matematikos ir fizikos formulėsMatematikos ir fizikos formulių rinkinys moksleiviams ir studentams
Įdarbinimas užsienyje Įdarbinimas užsienyjeEmigra Recruitment - įdarbinimo agentūra kuri įdarbina, o neima pinigus už \"pažadus\". Ieškai darbo, nes trūksta finansinio stabilumo? Lietuviškas atlyginimas neatitinka tavo poreikių? O gal iš viso nerandi darbo? Norisi gyventi geriau ir turėti daugiau?
Kas važiuoja? Kas važiuoja?Portalas visiems, kurie ieško kas važiuoja iš vieno miesto į kitą. Labai pravartu keliaujantiems studentams, kurie gali susirasti pakeleivių arba žmonių, kurie juos pavežtų. Paprastas puslapio dizainas ir paieška leidžia greitai surasti keliaujančius ta pačia kryptimi, o paprastas skelbimo įdėjimas leis mažiau nei per minutę paskelbti apie savo kelionę. Facebook paremtas prisijungimas leidžia negaišti laiko registracijoms, bei užtikriną, jog skelbimai yra parašyti realių žmonių.
Firsty.lt - Darbo skelbimai jaunimui Firsty.lt - Darbo skelbimai jaunimuiFirsty.lt – tai specializuotas darbo skelbimų portalas, kuriame jaunas žmogus ieško savo pirmojo darbo ar praktikos, o darbdavys ieško motyvuoto ir darbinės patirties norinčio įgyti darbuotojo/jaunojo kolegos.Čia talpinami darbo skelbimai bei naudingi patarimai, padedantys stipriau ir sparčiau žengti pirmuosius savo karjeros žingsnius. Firsty.lt suteikia galimybę sėkmingai startuoti, perspektyviai augti ir progresyviai uždirbti.
Baigiamieji, kursiniai ir kiti rašto darbai (INFORMATIKA) Baigiamieji, kursiniai ir kiti rašto darbai (INFORMATIKA)Padedame studentams rašyti informatikos, informacinių technologijų srities rašto darbus: baigiamieji BAKALAURO, MAGISTRO, DIPLOMINIAI darbai. Rašome ir konsultuojame ruošiant informatikos KURSINIUS darbus, referatus, laboratorinius, namų, savarankiškus ir kitus rašto darbus iš informatikos srities.
Nemokamas skelbimu portalas studentams ir moksleiviams www.thanks.lt Nemokamas skelbimu portalas studentams ir moksleiviams www.thanks.ltNaujas nemokamų skelbimų portalas studentams ir moksleiviams. Pas mus galite rasti Jums reikalingas knygas ir konspektus, kambarioką, kelionės draugą, darbą ar praktiką.
Studiumgenerale.lt Studiumgenerale.ltDiplominiai, magistro, bakalauro darbai, moksliniai tiriamieji rašto darbai pagal užsakymą. SPSS tyrimai.
writeworks.lt writeworks.ltWriteWorks.lt - profesionali pagalba studentams, rašantiem kursinius, bakalauro, magistro darbus
www.knygininkas.lt www.knygininkas.ltMokslinė, profesinė techninė, studijų literatūra skirta aukštųjų mokyklų ir kolegijų studentams bei dėstytojams taip pat verslininkams, medikams, teisininkams ir kt.
Pagalba studentams Pagalba studentamsDiplomatika.lt- tai projektas, sukurtas 2006 metais Lietuvoje. Jo tikslas - pagalba studentams rašantiems įvairius rašto darbus tokius kaip diplominiai, kursiniai, referatai, vertimai ir kt darbai.