Svetainių paieška

Paieškos gairės: suburti
Rasta nuorodų: 12, rodoma nuo 1 iki 10.
PiratuSala.lt - Nemokamas lobis jums! Torentai PiratuSala.lt - Nemokamas lobis jums! TorentaiJaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais.
IT-table IT-tableTai IT (informacinės technologijos) grupė. Norime suburti žmones besidominčius IT.
Gėlių auginimo patarimai Gėlių auginimo patarimaiPortalas skirtas suburti gėlių augintojus į vieną kampelį ir dalintis savo išmintimi su kitais. Profesionalūs straipsniai, kurie įdomūs tiek naujokams, tiek patyrusiems augintojams. Draugiška administracija, atkreips dėmesį į kiekvieno pageidavimus
Bendražygiai.lt - Atrask pasaulį kartu su naujais bendražygiais! Bendražygiai.lt - Atrask pasaulį kartu su naujais bendražygiais!Bendražygiai.lt - tai naujas, nekomercinis projektas, siekiantis suburti aktyvią savarankiškų keliautojų bendruomenę. Pabandykime kartu susikurti kokybiškai naują virtualią erdvę, kurioje kiekvienas galėtų dalintis savo kelionių įspūdžiais, nuotraukomis, patarimais, kurti tinklaraščius ar diskutuoti forumuose. Ir visa tai daryti vienoje vietoje - Bendražygiai.lt!
Nemokami baldų skelbimaiRėmėjų nuoroda Nemokami baldų skelbimaiSpecializuota platforma skirta naujų ir naudotų baldų paieškai ir pardavimui. Siekiame suburti didžiausią baldų pardavėjų bendruomenę tam, kad potencialūs pirkėjai galėtų rasti visus baldus vienoje vietoje.
Oficiali Norvegijos lietuvių bendruomenė Oficiali Norvegijos lietuvių bendruomenėNorvegijoje yra nemažai gerų grupių ir bendruomenių, kurios atstovauja lietuviams tam tikruose regionuose, arba tam tikromis temomis. Tačiau dažniausiai pakankamai sudėtinga rasti informaciją apie jau esamas bendruomenes. Tinklapio LietuviaiNorvegijoje.lt tikslas suburti visas lietuvių bendruomenes į vieną bendrą erdvę, kad jos visos būtų lengvai pasiekiamos tiek naujai atvykusiems, tiek čia gyvenantiems tautiečiams.
Freelance Hub - Laisvai samdomų specialistų (freelancer'ių) virtuali bendruomenė ir darbo pasiūlymai Freelance Hub - Laisvai samdomų specialistų (freelancer\'ių) virtuali bendruomenė ir darbo pasiūlymaiVirtuali laisvai samdomų specialistų bendruomenė. Specialistų duomenų bazė, darbo pasiūlymai ir komunikacijos įrankiai. Svetainės tikslai: - skatinti laisvai samdomų specialistų (freelancer) ir kontraktorių darbo stilių - padėti darbdaviams surasti reikiamus specialistus ir specialistams surasti juos dominančius projektus - suteikti įrankius valdyti projekto būseną ir komunikaciją tarp dalyvių nuo projekto pradžios iki užbaigimo - suburti freelancer\'ių bendruomenę ir palaikyti aktyvų ir turiningą bendravimą tarp narių
Klaipėdos universiteto buriuotojų klubas Halzas Klaipėdos universiteto buriuotojų klubas HalzasKUBK „Halzas” veiklos tikslai: Siekti suburti žmones Lietuvos Respublikoje, besidominčius buriavimu, bendrai veiklai; Kurti Lietuvos Respubliką kaip jūrinę valstybę, reprezentuoti Klaipėdos miestą, kaip Lietuvos uostą, Klaipėdos Universitetą, kaip jūrinį Universitetą; Puoselėti jūrines tradicijas; Bendradarbiauti su šalies, užsienio ir tarptautinėmis kitų universitetų, institucijų organizacijomis; Organizuoti teorinius užsiėmimus bei mokomuosius plaukimus žmonėms, besidomintiems buriavimu; Organizuoti panašaus pobūdžio veiklos klubų susitikimus, seminarus, konferencijas, paskaitas diskusijas, regatas, parodas, stovyklas, šventes ir kt.; Rengti ir įgyvendinti savarankiškus ir bendrus su kitomis organizacijomis veiklos projektus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje su tarptautinėmis buriavimo organizacijomis ir kt.
Interjero dizainas,idejos,interjeras,statyba,baldai, paveikslai-viskas Jūsų namams Interjero dizainas,idejos,interjeras,statyba,baldai, paveikslai-viskas Jūsų namamsProjektas menoerdvė.lt - tai virtuali erdvė, kurioje siekiama suburti - pakviesti dailininkus, dizainerius, architektus, statytojus, baldų gamintojus ir kitus meno kūrėjus burtis į vieną virtualią erdvę, kurioje jie būtų pasiekiami kiekvienam žmogui (pirkėjui) norinčiam įsirengti ir turėti jaukius, gražius ir išskirtinius namus.
Renovacija RenovacijaAsociacijos misija– suburti mokslo, statybos, gamybos, architektūros bei projektavimo sričių specialistus bendradarbiavimui ir patirties sklaidai, siekiant skatinti tinkamą ir kokybišką būstų modernizaciją.