Svetainių paieška

Paieškos gairės: taupymas
Rasta nuorodų: 8, rodoma nuo 1 iki 8.
Furido - mano kelias į finansinę laisvę Furido - mano kelias į finansinę laisvęŠioje svetainėje planuoju detaliai aprašyti savo pastangas iki man sukaks 40 metų išeiti į pensiją taupant ir investuojant į dividendus mokančias įmones.
Gyvybės draudimo koncepcija Gyvybės draudimo koncepcijaKoncepcija - tai pažiūrų į kuriuos nors reiškinius sistema. Tačiau ši samprata verta didelio mūsų dėmesio, ypatingai Gyvybės draudimo koncepcijoje. Kaip ji suprantama? Turbūt niekas, išgirdęs šią sąvoką, nepamano: apsidrausiu gyvybę ir niekada nemirsiu. Tai ką gi simbolizuoja šis posakis - Gyvybės draudimas. Ką jis reiškia? Perskaitykite atidžiai, tai užtruks tik septynias minutes, ir jei įžvelgsite jame ką tai vertingo, tada skaitykite sekančius skyrius, ir jie atskleis Jums Gyvybės draudimo koncepciją.
Šeimos Biudžetas Šeimos BiudžetasŠeimos išlaidu taupymo programa. Šiame puslapyje jus rasite programėlę sukurtą su Excel programa, kurios pagalba galėsite suvedinėti šeimos narių pajamas bei išlaidas.
Polimeras, UAB - Ekologiška, taupu, kompaktiška Polimeras, UAB - Ekologiška, taupu, kompaktiškaUAB "Polimeras" įgyvendina naujus mokslo ir technologijų pasiekimus efektyviai naudojant energiją šildymo-vėdinimo reikmėms, taip pat montuoja įrenginius naudojančius atsinaujinančius energijos šaltinius. Mus domina viskas kas taupo energetinius resursus, neteršia atmosferos CO ir kitomis kenksmingomis atliekomis, išgauna šiluminę energiją iš saulės, vėjo, žemės.
UAB Litkor Invest UAB Litkor InvestUAB ”Litkor Invest”- bendra Lietuvos ir Pietų Korėjos investicinė įmonė, įkurta 2010 metais. Įmonės tikslas - tapti pirmaujančia naujųjų technologijų srityje. Mes gaminame ir tiekiame geriausių Pietų Korėjos gamintojų aukštos kokybės, konkurencingus ir novatoriškus produktus.
Aurea Verum, UAB Aurea Verum, UABPagrindinės mūsų kompanijos veiklos kryptys yra šios: - aukso ir sidabro luitų pardavimas ir supirkimas; - investicijoms skirtos monetos; - populiarios kolekcinės monetos (t.t. ir Euro monetos); - numizmatams ir kolekcininkams skirtos prekės.
EkoStilius EkoStiliusELEKTRONINIŲ CIGAREČIŲ IR JŲ PRIEDŲ PARDUOTUVĖ
Investuotojo užrašai Investuotojo užrašaiInvestuotojo užrašai skirti norintiems daugiau sužinoti apie investavimo galimybes, pasyvių pajamų kūrimą ir finansinę nepriklausomybę.
1