Svetainių paieška

Paieškos gairės: turnyrai
Rasta nuorodų: 15, rodoma nuo 1 iki 10.
Puslapių apie uždarbį internete lyderis Puslapių apie uždarbį internete lyderisEdarbas.net tai yra unikalus projektas, siūlantis puikias sąlygas uždirbti pinigus internete kiekvienam - tiek moksleiviui tiek suaugusiam asmeniui. Portale yra aptariami įvairūs uždarbio internete būdai, bei pateikiama itin detali informacija apie viską, kas susiję su uždarbiu internete.
Stalo žaidimų klubas Stalo žaidimų klubasStalo žaidimų klubas - tai tinklapis skirtas visiems stalo žaidimų megėjams. Tinklapyje rasite informaciją apie populiariausius stalo žaidimus, galėsite ieškoti naujų draugų, tartis dėl partijų, vertinti žaidimus, dėti skelbimus, burtis į klubus bei bendrauti forumuose.
Boulingas.net - Boulingo diskusijos, forumas Boulingas.net - Boulingo diskusijos, forumasBoulingas, boulingo klubai, mėgėjų ir profesionalų turnyrai. Naudinga informacija pradedantiems boulingo žaidėjams.
Lietuvos Boulingo Federacija Lietuvos Boulingo FederacijaFederacija, turnyrai, centrai, klubai, istorija, rekordai, pokalbiai, archyvas.
Internetinio pokerio vadovas Internetinio pokerio vadovasPokerio svetainė internete lietuvių kalba, pokerio taisyklės, pokerio strategija, pokerio kambariai, nemokami turnyrai, freeroll, texas holdem, omaha pokeris, pokerio bonusai ir t.t.
Badmintonas BadmintonasLietuvos badmintono federacija, klubai, žaidėjai, naujienos, badmintono turnyrai, renginiai, foto galerija.
Golfweb GolfwebInterneto svetainė www.golfweb.lt – tai nuolat atnaujinama ir papildoma elektroninė informacinė sistema, kuri apima golfo sportą, golfo akademiją, golfo turizmą, mini golfą, ofiso golfą. Interneto vartai „Golfweb“ skirti tiems, kurie bent šiek tiek myli gamtą, sportą ar poilsį.
Sostinės stalo teniso sporto klubas Vilniuje! Sostinės stalo teniso sporto klubas Vilniuje!Renkamos suaugusiųjų ir vaikų grupės! Registruotis galima tel. 8-654-02059 arba el. paštu registracija@vilniaus-stalo-tenisas.lt Kartu žaidžia ir pataria treneriai - profesionalai. Klubo nariams organizuojami mokymai, kuriems vadovauja Lietuvos ir Europos čempionai, vaikams ir suaugusiems - stalo teniso turnyrai. Organizuojame uždarus stalo teniso turnyrus įmonėms, šventes!
Pokerio naujienos lietuviškai Pokerio naujienos lietuviškaiSportinio pokerio naujienos iš Lietuvos ir viso pasaulio. Pokeris ir visi resursai pateikiami tik lietuviškai: taisyklės, strategija, straipsniai, premijos, žodynas, kambarių apžvalgos, nemokami turnyrai. Aktyvi pokerio žaidėjų bendruomenė - forumas bei pokerio tinklaraščiai (blogai).