Svetainių paieška

Paieškos gairės: vilnos
Rasta nuorodų: 25, rodoma nuo 1 iki 10.
Tekstilės gaminiai: patalynės komplektai, antialerginės pagalvės, pledai, audiniai Tekstilės gaminiai: patalynės komplektai, antialerginės pagalvės, pledai, audiniaiEsame patalynės, pagalvių gamintojai, patys importuojame audinius, skirtus lovos reikmenų-antklodžių, pagalvių, lovos baltinių ir pan. gamybai bei prekybai. Siuvame patalynę iš satino, medvilnės, kartūno, poliesterio, glamžytos drobes. Pagalvės bei kaldros siuvamos taip pat iš įvairaus audinio (pagal kliento pageidavimus), užpildas - silikonizuoti poliesterio burbuliukai, galimas ir vilnos užpildas.
Lininiai rūbai Lininiai rūbaiDaivos Tamošaitienės rūbų modeliavimo ir siuvimo dirbtuvėse kuriami gaminiai iš 100 proc. lino ir vilnos.
Vilnonės antklodės, pagalvės, paklotai, siūlai Vilnonės antklodės, pagalvės, paklotai, siūlaiNatūralios vilnos antklodės, pagalvės, paklotai, siūlai. Vilnos karšimas ir verpimas.
Vilna ir vėlimo priedai Vilna ir vėlimo priedaiwww.mazaseriukas.lt. Kviečiame užsukti i vilnos ir vėlimo priedų parduotuvę! Šioje parduotuvėje parduodama: vilna vėlimui, merino vilna sluoksna, karšinys, vėlimo reikmenys, priedai vėlimui, vėlimo adatos, lateksas, šifono šaliai. Parduotuvėje rasite ir idomios informacijos apie vilną ir vėlimą.
M.Tekstilė M.TekstilėPrekyba natūralių pluoštų patalyne iš karališkųjų kupranugario bei lamos vilnų, ėriukų vilnos, pūkų-plunksnų, šilko, satino, lino. Žakardiniai lovos užtiesalai. Vilnoniai chalatai, vilnonės liemenės bei šlepetės. Kita namų tekstilė.
Rankdarbių ir dailės technikų aprašymai Rankdarbių ir dailės technikų aprašymaiRankdarbių gamybos iš odos, vilnos, tekstilės ar popieriaus pamokos, tapybos ir meno technikų aprašymai patarimai
Prefitas.lt Prefitas.ltVilnos, namai, kotedžai, butai Bulgarijoje prie Joduosios jūros.
Dormeo - gera būti namuose Dormeo - gera būti namuoseDormeo čiužiniai ir čiužinukai, ortopedinės pagalvės, merinosų vilnos užklotai, oro drėkintuvai, rankšluosčiai.
veltinis.lt - velti rankdarbiai, vėlimas, puslapis apie vėlimą veltinis.lt - velti rankdarbiai, vėlimas, puslapis apie vėlimąVeltinis - velti rankdarbiai iš vilnos, vėlimas, veltiniai - svetainė skirta tiek besidomintiems rankdarbiais, tiek profesionalams. Čia rasite įvairių veltų dirbinių, galėsite parodyti savo darbus kitiems. Mes rankdarbių neparduodame, o suteikiame galimybę užmegsti kontaktą su jų autoriumi.
Veltiniai batai - vilnos gaminiai Veltiniai batai - vilnos gaminiaiVeltiniai batai - vilnos gaminiai. Vaikiški veltiniai, vyriški veltiniai, moteriški veltiniai, pirties gaminiai, pirties reikmenys, vilnonė patalynė, pirties kepurės.