Svetainių paieška

Paieškos gairės: zemes
Rasta nuorodų: 17, rodoma nuo 1 iki 10.
Įdarbinimas užsienyje Įdarbinimas užsienyjeEmigra Recruitment - įdarbinimo agentūra kuri įdarbina, o neima pinigus už \"pažadus\". Ieškai darbo, nes trūksta finansinio stabilumo? Lietuviškas atlyginimas neatitinka tavo poreikių? O gal iš viso nerandi darbo? Norisi gyventi geriau ir turėti daugiau?
Žemės ūkio naujienos Žemės ūkio naujienosPortalas žemdirbiams, technikos naujienos, diskusijos apie žemės ūkį, skelbimai.
RM CARGO BALTIC, UAB RM CARGO BALTIC, UABTeikiamos paslaugos: krovinių gabenimas oro transportu; krovinių gabenimas jūrų transportu (pilni konteineriai bei daliniai kroviniai); krovinių gabenimas žemės transportu; multimodaliniai pervežimail; muitinės formalumų tvarkymas; krovinių draudimas; krovinių judėjimo sekimas; konsultavimas įvairiais transporto klausimais.
Ūkiožinios.lt -Žemės ūkio naujienos, ūkininkų forumas Ūkiožinios.lt -Žemės ūkio naujienos, ūkininkų forumasŽemės ūkio naujienų portalas, straipsniai žemės ūkio tema, naujienos žemdirbiams ir ūkininkaujantiems.
BFD Group BFD GroupBFD Group teikia logistikos paslaugas: krovinių pervežimas oro, jūrų, žemės transportu, sandėliavimas, markiravimas, distribucija, muitinės tarpininkų paslaugos, transportavimas nuo durų iki durų.
Zemessklypai.lt Zemessklypai.ltNemokami skelbimai, patogi paieška, galimybė reklamuotis
Uus Maa Lithuania Uus Maa LithuaniaUus Maa Lithuania yra nekilnojamojo turto konsultacijų kompanija. Uus Maa Lithuania teikia tarpininkavimo paslaugas išnuomojant ir parduodant komercinį bei gyvenamąji turtą. Taip pat kompanija teikia nekilnojamojo turto valdymo paslaugą. Konsultuoja nekilnojamojo turto rinkos analizės, nekilnojamojo turto projektų valdymo, investicijų į nekilnojamąjį turtą bei kitais nekilnojamojo turto klausimais.
V.Stravinsko įmonė V.Stravinsko įmonėAutomobilių techninė pagalba kelyje. Pagalba užklimpus, automobilio ištraukimas, evakuatorius. Automobilių transportavimas, automobilių gabenimas, statybinės technikos transportavimas, žemės ūkio technikos transportavimas, ratukai, senų automobilių išvežimas.
Gerbūvio įrengimas ir jo priežiūra Gerbūvio įrengimas ir jo priežiūraMūsų įmonės teikiamos paslaugos: landšafto projektavimas ir vejos įrengimas; laistymo sistemų įrengimas; apželdinimo projektų rengimas ir apželdinimas; trinkelių klojimas; tvorų pardavimas ir jų irengima; vejos įrengimas. Vejos priežiūra.
Nauja ir naudota žemes ūkio technika, atsarginės dalys Nauja ir naudota žemes ūkio technika, atsarginės dalysPrekyba nauja ir dėvėta žemės ūkio technika, atsarginės dalys, biokuro ir jo įrangos gamyba.