Antstoliai.lt Antstoliai.ltAnstolių rūmai, varžytinės, anstolių sąrašas, teisės aktai, nuorodos, informacija anstoliams.
Lex Maris – Advokatai Klaipėdoje ir Kaliningrade Lex Maris – Advokatai Klaipėdoje ir KaliningradeAdvokatų kontora Klaipėdoje ir Kaliningrade. Advokatų paslaugos, teisinė konsultacija, jūrinės, aviacijos ir komercinės bylos.
Darnos Didvalstybė Darnos DidvalstybėRaimundo Bakučio tinklaraštis apie Lietuvos ateities viziją Tinklaraščio paskirtis - pateikti vientisą Lietuvos Valstybės ir Tautos vystymosi idėją, kryptį, viziją, koncepciją, ryškų pasaulėvaizdį. SVAJONĘ, kuri leistų Lietuviams tvirtai vairuoti savo laivą idėjų ir įtakų vandenyne ir žinoti savo paskirtį Pasaulyje, Visatoje. Taip pat savo vietą pasauliniame Galių žaidime.
Kauno lopšelis-darželis Kauno lopšelis-darželis Lopšelyje darželyje ugdomi vaikai nuo 1,5m. iki 6(7)m. amžiaus. Kauno lopšelyje-darželyje „Naminukas“ veikia 9 grupės: 2-ankstyvojo ugdymo, 6- ikimokyklinio ugdymo, 1- priešmokyklinio ugdymo.
Marksistai MarksistaiŠiuolaikinis marksistų naujienų ir straipsnių portalas.
Politinė teorija Politinė teorijaTekstai apie politinę teoriją, filosofiją, nūdienos aktualijas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
griovimo darbai kaina klaipeda griovimo darbai kaina klaipedaLietuvoje vykdomi griovimo darbai. Šią paslaugą teikia Griovikai.lt komanda. Esant poreikiui, galime laiku ir kokybiškai parengti projekto idėjas su vizualizacija ir kompetentingai pertvarkyti projektus. Griovikai komanda atlieka griovimo darbus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.