citysouvenirs.lt citysouvenirs.ltsigykite kepures su užrašais „Lietuva“ ar „Lithuania“. Taip pat siūlome kepures su snapeliu nuo saulės. Visos mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamos kepurės yra kokybiškos, spalvingai dekoruotos ir traukiančios akį.
www.KazkasDezeje.lt www.KazkasDezeje.ltKAZKASDEZEJE.LT yra smagi svetainė, siūlantį įsigyti KAŽKĄ - siuntinį staigmeną :) KAŽKAS gali būti kažkas, ko vertė nebus mažesnė nei 8.99 eur kartu su siuntimu. Nei mes, nei Jūs nežinote ką gausite iki to momento, kol pasibels į Jūsų duris ir gausite siuntinį į rankas !! :) Jūs galite įsigyti Kažką sau , kažką draugui, mamai, ar giminaičiui esančiam kitam Lietuvos gale, pridėti atvirutę, ar sveikinimą ir tokiu būdu tiesiog nustebinti !
Dovanų idėjos Dovanų idėjosOriginalios dovanų idėjos su nuotraukomis iš Instagram ir Facebook. Magnetukai, šokoladas, pagalvės ir kiti suvenyrai su nuotraukomis visoms progoms.
UAB „Švenčių šalis“ UAB „Švenčių šalis“„Švenčių šalis“ užsiima šventinės atributikos, personalizuotų bei rankų darbo dovanų, helio balionų, balionų kompozicijų ir fejerverkų mažmeninė prekyba. Taip pat gaminame suvenyrus ir personalizuotas prekes įvairioms progoms, graviruojame lazeriu. Dedame sublimacinę spaudą ant keramikos bei termo spaudą ant tekstilės gaminių. Mūsų kūrybingas kolektyvas suteiks dovanų pakavimo paslaugas, padės išsirinkti širdžiai mielą dovanėlę, pasidalins švenčių dekoravimo idėjomis. Taip pat teikiame profesionalių fejerverkų atlikimo paslaugas.
Loftas print Loftas printStilingos ir ekologiškos verslo dovanos. Reklaminiai tušinukai su logotipu, džemperiai, polo marškinėliai, raktų pakabukai, stilingi termo puodeliai ir stiklinės gertuvės vandeniui. Neribotos dekoravimo galimybės, UV spauda ant įvairių paviršių, graviravimas lazeriu, šilkografijos darbai.
UAB "Aika dovanos" - tai mažmenine bei didmenine prekyba užsiimanti bei dovanų pakavimo paslaugas siūlanti įmonė. Rinkoje jau nuo 1992 - ųjų. Sukurtas mažmenos parduotuvių tinklas Lietuvoje: “Aika dovanos”,“Skruzdėlynas”, “Skruzdėliukas”, e-parduotuvė aika.lt.
Platus dovanų pasirinkimas Platus dovanų pasirinkimasSiūlome platų skintų gėlių, puokščių, vazoninių augalų asortimentą, tinkantį net ir išrankiausiam skoniui. Mūsų salone rasite mažą smulkmenėlę, prabangią dovaną, rankų darbo dirbinį ar kvapnią dovaną savo draugams, artimiesiems, kolegoms.
NUPIRKJAI GĖLIŲ NUPIRKJAI GĖLIŲišskirtinės gėlės gėlių puokštės visomis švenčių progomis, vestuvių floristika, švenčių dekoras, koordinavimas, gėlių pristatymas ir užsakymas.
Šilkinis popierius Šilkinis popieriusŠilkinis popierius- tai elektroninė parduotuvė, kurioje galite įsigyti įvairiausių raštų ir spalvų šilkinių popierių. Čia galite rasti geriausius pasirinkimus dovanų pakavimui. Šilkinis popierius suteiks Jūsų prekėms žavumo, solidarumo bei išskirtinumo!