ArtHotel - viešbutis Druskininkuose ArtHotel - viešbutis DruskininkuosePoilsis Druskininkuose Jums taps malonus jei apsistosite viešbūtyje ArtHotel. Viešbutis įsikūręs pačioje Druskininkų širdyje. Pastatas išsiskiria savo retro architektūra, dvelkiančia praėjusio amžiaus kurortinio miestelio atmosfera. ArtHotel leis Jums pasijausti kaip aktoriui gastrolių metu. Jūsų viešnagė - mums didžiausias džiaugsmas. Iki greito susitikimo!
Jaukūs kambariai Palangoje privačioje Ramybės viloje. Rami vieta, privatus kiemas Jaukūs kambariai Palangoje privačioje Ramybės viloje. Rami vieta, privatus kiemasJaukūs kambariai ramioje Palangos vietoje. Ramybės viloje laukiame tokių poilsiautojų, kurie nori ramiai praleisti poilsį. Kambariuose yra televizoriai. Yra dušas ir WC. Bendroje erdvėje yra mikrobangų krosnelė, arbatinis, šaldytuvas. Yra galimybė naudotis pilnai įrengta virtuve. Taip pat yra skalbimo mašina.
„SMĖLYNAS“ svečių namai Preiloje „SMĖLYNAS“ svečių namai PreilojeSvečių namai „SMĖLYNAS“ įsikūrę Neringoje, pačiame Preilos centre, ant Kuršių marių kranto. Juose yra 3 prabangiai įrengti apartamentai su visais patogumais. Iš balkonų atsiveria vaizdas į Kuršių marias ir parką.
Apartamentų nuoma Palangos centre Apartamentų nuoma Palangos centreApartamentų nuoma Palangos centre. Dviejų kambarių, pilnai įrengti, nuostabi vieta: iki parko tik 100 m, netoli iki jūros. Nemokamas parkingas, patraukli kaina.
UODEGINČIUS šunų viešbutis UODEGINČIUS šunų viešbutisNepraleiskite progos savo mylimiausiam augintiniui padovanoti įdomias ir linksmas atostogas Šunų viešbutyje ,,Uodeginčius"! Mes skirsime Jūsų augintiniui daug dėmesio, kad jis jaustųsi saugiai ir patogiai. Siūlome aukštą gyvūnų priežiūros kokybę už visiems prieinamą kainą.
Kambarių nuoma Nidoje, svečių namuose Nidos Gaiva Kambarių nuoma Nidoje, svečių namuose Nidos GaivaKambarių nuoma Nidoje nerezervavusiems kambarių iš anksto gali vietoje ilgai lauktų puikių atostogų sukelti galvos skausmą tiesioginė šio žodžio prasme. Viešbučiai Nidoje nėra labai pigūs, o ir jų kambarių nuoma karštomis vasaros dienomis tampa nemaža problema. Tad palankiausias apgyvendinimas Nidoje – susitarti dėl nuomos iš anksto. Tik su kambarių nuoma Nidoje, kaip ir visur, geriau būti atsargiems.
Poilsis Nidoje Jelita viešbutis Poilsis Nidoje Jelita viešbutisUrbo kalno apačioje esantis fachverko stiliaus viešbutis „Jelita“ svečių laukia erdviuose apartamentuose su atskirais vonios kambariais, mediniais baldais ir nemokamu belaidžiu internetu. Kai kuriuose kambariuose yra jaukūs židiniai ir balkonai – puiki vieta popietiniam poilsiui. Viešbutyje itin mėgsta apsistoti šeimos, kadangi esama apartamentų su dviem atskirais kambariais.