Gediminas Navaitis – nemokamos knygos internetu Gediminas Navaitis – nemokamos knygos internetuSeimo narys dr. Gediminas Navaitis įkūrė labdaros ir paramos fondą. Fondo tikslas labdaros ir paramos teikimas socialinės globos ir rūpybos, sveikatos apsaugos, švietimo, mokslo ir mokslinių tyrimų, kultūros, meno, sporto, aplinkos apsaugos ir kitose visuomenei svarbiose srityse. Pirmieji fondo vykdomi projektai: 1. Nemokama internetinė biblioteka www.nemokamosknygos.lt . Joje Gedimino Navaičio iniciatyva pateikiamos nemokamos knygos internetu. 2. Odontologinės pagalbos globos namų auklėtiniams organizavimas.
Algimantas Bučys Algimantas BučysLiteratūros istorikas, teoretikas, kritikas ir rašytojas Algimantas Bučys - asmeninė kūrybos svetainė.
E-interjeras.lt E-interjeras.ltTinklaraštis apie interjerą - estetikos lavinimui + originalių idėjų vieta.
Kaip pasveikinti įdomiai Kaip pasveikinti įdomiai Pritrūkstat žodžių, tačiau norite išsiskirti, išlikti originaliam. Sveikinimai eilėmis ir proza, sukurta meniškos autorės, tai ko jums reikia. Mes galime jums padėti. Autorės ilgametė patirtis užtikrins. Taip pat ir vaizdinė medžiaga, meniniai atvirukai ir viskas ko tik reikia nustebinti ar pasveikinti artimą žmogų ar kolegą.
Saul Prizer Saul Prizeršiuolaikinė, intriguojančio siužeto knyga.
Profesionali vestuvių fotografija Klaipėdoje Profesionali vestuvių fotografija KlaipėdojeProfesionali vestuvių fotografija Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Foto paslaugos įvarioms šventėms, asmeninė fotosesjia.
Interviu.eu Interviu.euInterviu.eu yra internetinis leidinys, kuris rengia originalius straipsnius su įdomiais žmonėmis: menininkais, verslininkais, žmonėmis turinčius įdomius hobius ar tiesiog turinčius, ką papasakoti.
Saulašarė SaulašarėVšĮ „Saulašarė“ leidžia visuomenei šviesti skirtas knygas apie gamtą, krašto pažinimą, leidinius apie saugomas teritorijas, gamtinę įvairovę, vadovėlius, žinynus, vadovus augalams, grybams ir gyvūnams pažinti, fotoalbumus, knygas vaikams.