Privatus vaikų darželis Vilniuje Privatus vaikų darželis Vilniuje„Vaikystės takas” - modernus privatus vaikų darželis Vilniuje, įsikūręs gamtos apsuptame Žvėryno rajone.
Uzsakymas.lt Uzsakymas.ltInformacinis portalas mokytojams ir švietimo įstaigų darbuotojams apie naujausius leidyklų Šviesa ir Alma littera leidinius.
Matematikos ir statistikos uždavinių sprendimai ir paaiškinimai Matematikos ir statistikos uždavinių sprendimai ir paaiškinimaiPagalba sprendžiant aukštosios matematikos ir statistikos uždavinius. Aukštosios matematikos ir statistikos mokymas nuotoliniu būdu.
Mokyklinė knyga, knygynas Mokyklinė knyga, knygynasGrožinė literatūra, pažintinė istorinė literatūra, psichologinė literatūra, tautosaka, lietuvių bei užsienio kalbų literatūra, mokomoji literatūra, ekonominė, verslo ir vadybos literatūra, kulinarija, muzika, dailė, menas ir kt.
Lietuvos Martyno Mažvydo nacionalinė biblioteka Lietuvos Martyno Mažvydo nacionalinė bibliotekaInformacija apie biblioteką, jos padalinius - centrus ir skyrius, skaityklas; skaitytojams, leidėjams, kitoms bibliotekoms teikiamas mokamas ir nemokamas paslaugas, organizuojamus mokslinius ir kultūrinius renginius - parodas, susitikimus, konferencijas.
Lietuvos mokslinių bibliotekų asociacija Lietuvos mokslinių bibliotekų asociacijaAsociacijos veikla, duomenų bazės, renginiai, naudingos nuorodos.
Lietuvos virtuali biblioteka Lietuvos virtuali bibliotekaIšsami, išteklių ir e-žurnalų paieška, nuorodos į Lietuvos ir užsienio duomenų bazes.