SigBer SigBerVyriškų drabužių dizainas, individualus modeliavimas, audinių parinkimas, siuvimas.
Sistemos Klaipėda Sistemos Klaipėda Dujų irangos montavimas. Išrašome pažymas tech. apžiūrai ir «Regitrai». Stiklu tamsinimas. Greitai, kokybiškai ir nebrangiai! 20 metų patirtis. Automobilių kabliai - montavimas ir pardavimas. Tepalų ir filtrų keitimas.
Šašlykinės ŠašlykinėsKalvių gaminiai, šašlykinės, rukyklos, vaikų žaidimų aikštelės, lauko baldai, lauko žibintai, kalviški gaminiai.
Santuokurumai.lt Santuokurumai.ltViskas vestuvėms: plakatai, etikėtės, prisakymai, vestuvinis laikraštis, naudingi patarimai bei įmonių, teikiančių vestuvines paslaugas katalogas.
Sigito Danieliaus interjero dizaino studija Sigito Danieliaus interjero dizaino studijaSigito Danieliaus Dizaino Studija (SDDS) - interjero projektavimo įmonė, kurią įkūrė ilgametę darbo patirtį turintys šios srities profesionalai Sigitas ir Rita Danieliai. Iki tol kaip nepriklausomi dizaineriai ir projektuotojai dirbę kūrėjai yra sėkmingai įgyvendinę ne vieną projektą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų bei pelnę pripažinimą įvairiuose konkursuose.
www.balionai.visiems.lt www.balionai.visiems.ltBalionų pardavimas, dekoravimas balionais, balionai su helio dujomis, reklaminių balionų gamyba, balionų girliandos, raidės, pano ir kita.. Dangaus ir vandens žibintai, balionų sprogdinimas, balionų lietus, lateksiniai balionai, foliniai balionai, balionai balionuose, konfeti..
Logotipų kūrimas - Pidea Logotipų kūrimas - PideaDizaino, logotipų kūrimo bei vizualinio identiteto paslaugos. Logotipų kūrimas ir vizualinis identitetas padės būti ten, kur nebuvote vakar.
Vestuvinių suknelių nuoma Vestuvinių suknelių nuomaA&R proginių drabužių salonas - vestuvinių suknelių, proginių drabužių, kostiumų ir aksesuarų nuoma.