Apple iPhone, iPod, iPad remontas, Dalys, Priedai, Aksesuarai Apple iPhone, iPod, iPad remontas, Dalys, Priedai, Aksesuarai Apple technikos iPod, iPhone, iPad remontas; Apple iPhone telefonų atrišimas nuo įvairių pasaulio operatorių; Prekyba naudota bei nauja Apple technika; Prekyba dalimis, priedais bei aksesuarais. iMeistras.lt - Apple servisas - Dalys - Priedai - Aksesuarai Tilžės g. 60-101, Klaipėda Lietuvininkų g. 37, Šilutė (VPC Šilutė plius, kreiptis į RCG kompiuterių servisą) 8 677 32 432 / info@imeistras.lt / skype: iMeistras
Žalyna, UAB Žalyna, UABApželdinimas, vejos įrengimas, laistymo sistemos, alpinariumai, dekoratyviniai tvenkiniai, projektavimas, įrengimas, priežiūra.
Perkraustymo paslaugos Perkraustymo paslaugosPerkraustymo paslaugos. Negaiškite laiko, susisiekite su mumis dabar ir mes atsakysime į visus Jums kilusius klausimus
SigBer SigBerVyriškų drabužių dizainas, individualus modeliavimas, audinių parinkimas, siuvimas.
PUSIAU SKAIDRIOS LUBOS PUSIAU SKAIDRIOS LUBOSPusiau skaidrios lubos Skaidrios įtempiamos lubos dažniausiai derinamos su LED šviestuvais. Šiuo metu tai yra vienas iš moderniausių lubų sprendimų. Tai unikalus ir nestandartinis sprendimas tiems, kurie ieško išskirtinumo. Šios lubos yra pagamintos iš PVC plėvelės su 50 proc. permatomumu. Dažnai jos derinamos su kitų tipų įtempiamomis lubomis, dažniausiai pasirenkant matinio paviršiaus variantą. Šviesa, sklindanti iš šios plėvelės, sukuria įspūdingą efektą. Pusiau skaidrios lubos dažniausiai naudojamos aukštų lubų patalpose, pvz., prieškambariuose ar svetainėse. Pusiau skaidrių lubų privalumai: Jų privalumas yra dalinis skaidrumas, todėl dažnai suderinamos kelios skirtingos spalvos lubos greta vienos kitos, kur sukuriamas unikalus ir išskirtinis vaizdas, nebereikalingas papildomas dekoro akcentas. Šios lubos paprasčiausiai tampa svarbiausiu interjero detaliu, ir belieka tik nuspręsti dėl šviestuvų, kurie dažniausiai pasirenkami minimalistinio stiliaus, taip puikiai harmonizuojantys su tokiais unikaliais lubomis. Jeigu norite sužinoti daugiau apie įtempiamas lubas ir jų rūšis, rekomenduojame konsultuotis su patyrusiais specialistais, kurie jas montuoja. Jie padės jums pasirinkti tinkamą variantą, paaiškins svarbiausius skirtumus ir teiks priežiūros rekomendacijas. Tai ženkliai pagreitins vidaus apdailos sprendimų priėmimą.
Sistemos Klaipėda Sistemos Klaipėda Dujų irangos montavimas. Išrašome pažymas tech. apžiūrai ir «Regitrai». Stiklu tamsinimas. Greitai, kokybiškai ir nebrangiai! 20 metų patirtis. Automobilių kabliai - montavimas ir pardavimas. Tepalų ir filtrų keitimas.
Šašlykinės ŠašlykinėsKalvių gaminiai, šašlykinės, rukyklos, vaikų žaidimų aikštelės, lauko baldai, lauko žibintai, kalviški gaminiai.
Santuokurumai.lt Santuokurumai.ltViskas vestuvėms: plakatai, etikėtės, prisakymai, vestuvinis laikraštis, naudingi patarimai bei įmonių, teikiančių vestuvines paslaugas katalogas.