Kalnų slidės Kalnų slidėsKalnų slidinėjimo inventorius - Kainos - Foto - Pristatymas. Galima išsinuomoti arba nusipirkti.
Dažasvydis Kaune - Šaudom.lt Dažasvydis Kaune - Šaudom.ltKokybiškiausias dažasvydis Kaune - Šaudom.lt. Šaudom.lt - puikiai praleisto laiko garantija!
Kauno M. Šalčiaus sporto klubas Kauno M. Šalčiaus sporto klubasVairuoti mokome A, B, BE kategorijų žemiausiomis kainomis. Profesionalūs vairavimo mokytojai, kurie Jus išmokins ne tik vairuoti, bet ir valdyti automobilį ekstremaliomis vairavimo sąlygomis. Lanksti mokėjimo sistema bei patogus paskaitų laikas. Mokome ir individualiai. Taip pat mokome ekstremalaus vairavimo.
Ski Experts.lt Ski Experts.ltNauja internetinė slidinėjimo įrangos parduotuvė www.skiexperts.lt Atstovaujame visus garsiausius slidžių ir snieglenčių gamintojus: Atomic, Rossignol, Salomon, Head ir kt. Itin platus slidžių pasirinkimas tiek pradedantiesiems tiek profesionaliems slidininkams. Kviečiame apsilankyti: www.skiexperts.lt Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus. Vilniuje pristatymas - NEMOKAMAS!
Slidinejimas ir Žiemos sportas Slidinejimas ir Žiemos sportasKalnų slidinėjimas, Slidinėjimo naujienos, Diskusijų forumas, Skelbimai
Dviračių aksesuarai ir dalys internete Dviračių aksesuarai ir dalys internetePrekiaujame priekabėlėmis prie dviračių. Taip pat turime platų dviračių krepšių asortimentą. Greitas ir nebrangus pristatymas.
Sporto Bulvaras Sporto BulvarasTinklapis apie sportą, sveiką gyvenseną, įvairias sporto šakas.
Kartingai Klaipėdoje, Šiauliuose ir Mažeikiuose Kartingai Klaipėdoje, Šiauliuose ir MažeikiuoseVisus kviečiame išbandyti kartingų Klaipėdoje, Šiauliuose ir Mažeikiuose! Greiti ir saugūs kartingai, laiko matavimo įranga, varžybų organizavimas, dovanų kuponai, jaunųjų kartingistų būrelis Kartodromai dirba kasdien 12-21val.
Nolimit.lt Nolimit.ltNolimit.lt Extremalaus sportinio inventoriaus elektroninė parduotuvė