Šilalės sporto mokyklaRėmėjų nuoroda Šilalės sporto mokyklaŠilalės rajono vaikų ir jaunių sporto mokykla įsteigta 1970 m. rugsėjo 1 d. Mokykloje buvo įsteigtos dvi sporto šakos: lengvoji atletika ir stalo tenisas. Pirmieji mokyklos treneriai dirbę su sportininkais buvo Birutė Lengvenienė, Eugenijus Ivanauskas, Povilas Jurgaitis ir Rolandas Baublys. 1983 m. atsirado rankinio, 1991 m. – krepšinio, 1995 m. – futbolo ir dviračių sporto, 1999 m. – sunkiosios atletikos grupės.
Krepšinio stovykla Krepšinio stovyklaVasaros krepšinio stovykla jaunimui nuo 12 iki 22 metų. Stovyklautojai skirstomi į amžiaus grupes, o stovyklos organizuojamos įvairiose Lietuvos vietovėse.
Core Indoor Vilnius Core Indoor VilniusCORE INDOOR Vilnius – pirmasis Lietuvoje uždaras riedlenčių parkas TIK riedlentininkams. Tai veiklių Lietuvos riedlentininkų iniciatyva sukurti pozityvaus
Apsauginiai tinklai Apsauginiai tinklaiApsauginių tinklų gamyba sporto objektams, kamuolių gaudyklėms, langų apsaugai bei statybų pastoliams
Sporto projektų rengimas ir planavimas Sporto projektų rengimas ir planavimasProjektaisportui.lt: rengiame sporto ir sveikatingumo projektų paraiškas finansavimui gauti. Užpildome paraišką, padedame tinkamai patalpinti į paraiškų teikimo sistemą.