Kristina Yoga Kristina YogaJoga Vilniuje. Patogioje vietoje įsikūrusi jauki jogos studija “Kristina Yoga”. Apsilankykite ir patirkite Ashtanga jogos teikiamus fizinius ir dvasinius privalumus! Ashtanga joga – tai filosofinė ir praktinė sistema, kuri gerina fizinę ir psichinę sveikatą, skatina žmogaus dvasinį vystymąsi. Joga suteikia energijos, mažina stresą, įtampą, nerimą, gerina sveikatą, nuramina mintis, atpalaiduoja, palaiko raumenų tonusą, stiprina nugarą ir kitas kūno dalis.
Bobslėjus BobslėjusBobslėjus Lietuvoje. Bobslėjus (angl. bobsleigh 'greitasis nusileidimas nuo kalno') – ledo sporto šaka, kurioje sportininkai čiuožia specialiai įrengta ledo trasa nuo kalno vairuojamomis rogėmis.
Ponasbicepsas.lt Ponasbicepsas.ltĮmonė vykdo prekyba maisto papildais sportui ( proteinas , baltymai , aminorūgštys , bcaa , kreatinas , papildai vyrams ir kiti ) stengiamės pasiūlyti žinomų gamintojų prekes geriausiomis kainomis.
Apsauginiai tinklai Apsauginiai tinklaiApsauginių tinklų gamyba sporto objektams, kamuolių gaudyklėms, langų apsaugai bei statybų pastoliams
UAB „Aroma Fero“ UAB „Aroma Fero“Elektroninė parduotuvė prekiaujanti maisto papildais sportui, vitaminais ir kitomis naudingomis medžiagomis vyrams ir moterims. Papildai sportui, proteinas, kreatinas, vitaminai.
Sporto projektų rengimas ir planavimas Sporto projektų rengimas ir planavimasProjektaisportui.lt: rengiame sporto ir sveikatingumo projektų paraiškas finansavimui gauti. Užpildome paraišką, padedame tinkamai patalpinti į paraiškų teikimo sistemą.
Sveiki atvykę į BrutalForce - jūsų šaltinį legaliems anaboliniams steroidams Sveiki atvykę į BrutalForce - jūsų šaltinį legaliems anaboliniams steroidamsSveiki atvykę į RDTrend.lt - jūsų šaltinį legaliems anaboliniams steroidams ir raumenų auginimo produktams. Pasitelkdami mūsų BrutalForce prekes, galėsite sustiprinti raumenis, padidinti jėgą ir ištvermę, bei pagerinti atletinį pasirodymą. Raskite saugius ir efektyvius būdus siekti savo fitneso tikslų su mūsų aukštos kokybės produktų linija. Atraskite jėgos ir pasitikėjimo savo kūnu jausmą su RDTrend.lt ir BrutalForce.