2 sesutės - blakstienų priauginimo mokymų centras 2 sesutės - blakstienų priauginimo mokymų centrasTurima plataus spektro blakstienų priauginimo mokymų programų bazė gali pasiūlyti kursus tiek pirmuosius prisilietimus prie šio meno darantiems, tiek jau techniką įvaldžiusiems, tačiau norintiems pasitobulinti, blakstienų priauginimo meistrams.
Kursai, mokymai, seminarai Lietuvoje Kursai, mokymai, seminarai LietuvojeMokymugidas.lt - ilgametė ir labai populiari mokymų platforma, kuri padeda studentams lengvai atrasti tinkamus kursus, mokymus bei seminarus. Šio projekto misija yra kurti patrauklią ir veiksmingą internetinę svetainę, teikiančią naudingą informaciją apie vykstančius mokymus bei suteikianti galimybę studentams lengvai rasti ir užsiregistruoti į norimus kursus.
LIBIS LIBISJungtinis Lietuvos bibliotekų katalogas.
Pratybų atsakymai Pratybų atsakymaiMoksleivių ir studentų pagalbininkas moksluose. Čia rasi daugybę pratybų atsakymų, rašinių ir bendraminčių
Privatus vaikų darželis Vilniuje Privatus vaikų darželis Vilniuje„Vaikystės takas” - modernus privatus vaikų darželis Vilniuje, įsikūręs gamtos apsuptame Žvėryno rajone.
Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės bibliotekaInformacija apie Klaipėdos apskrities viešąją I. Simonaitytės biblioteką, spaudinių duomenų bazė, bibliotekos leidiniai.
Taro kortos Taro kortosTaro kortos – vienas įdomiausių ir populiariausių pasaulyje būrimo būdų. Tarokortos.lt siūlo Jums pamokas, kurių pagalba išmoksite burti taro kortomis.
Norbekovo institutas Norbekovo institutasAkademiko Norbekovo institutas siūlo savęs pažinimo ir tobulinimosi programą. Pagrindinis mokymo principas – aktyvi žmogaus pozicija savo dvasinės ir fizinės būklės atžvilgiu. Kiekvienas gali pakeisti savo sveikatą, vidinę būseną, likimą – savo pastangomis, savo valios ir dvasios stiprybės dėka. Siūlomų savęs tobulinimo sistemų esminį pagrindą sudaro senovės Rytų žinios, kurios jau daug amžių perduodamos iš kartos į kartą, Mokytojų perteikiamos mokiniams.
Mokslo darbai studentams Mokslo darbai studentamsIlgametė patirtis, žinios bei įgūdžiai, dirbant su moksliniais straipsniais ir tekstais, leidžianti padėti efektyviai dalintis savo patirtimi ir padėti studentams atliekant tyrimus bei mokslinių darbų tekstus