Europos Parlamentas Europos Parlamentas785 Europos Parlamento nariai, atstovaujantys 492 milijonus ES piliečių
Lietuvos socialdemokratų partija Lietuvos socialdemokratų partijaLSDP istorija, statutas, programa, nutarimai, struktūra, veikla.
www.andriusmartinkus.lt www.andriusmartinkus.ltKrikščionio apmąstymai apie istoriją ir pastarųjų dešimtmečių lietuvių tautos tragediją neoliberalioje Lietuvos valstybėje.
Totas TotasTiesus požiūris į įvykius Lietuvoje ir Pasaulyje.
Socialinių įstaigų priežiūros ir audito departamentas Socialinių įstaigų priežiūros ir audito departamentasSocialinių paslaugų įstaigų veiklos ir socialinių programų įgyvendinimo priežiūra ir vertinimas.
Už Lietuvą Už LietuvąUž Lietuvą! Iniciatyva palaikyti Lietuvą garsinančius žmones. Lietuvos sportininkai, menininkai, mokslininkai, visuomenės veikėjai ir visi kiti lietuviai- visi, garsinantys Lietuvos vardą. Palaikykime juos!
politikų ir politinių partijų reitingaiRėmėjų nuoroda politikų ir politinių partijų reitingaiReitinguok.lt - tai pilietiškumą skatinantis projektas. Projektas skirtas visuomenės nuomonės pateikimui viešoje erdvėje, politikų, partijų ar visuomenėje gerai žinomų asmenų įvertinimui.
Kauno apygardos teismas Kauno apygardos teismasKauno apygardos teismo veikla ir istorija, veiklos teritorija, informacija spaudai, naujienos.
Policijos departamentas Policijos departamentasVeikla, teisinė informacija, leidimų išdavimas, paslaugas, ieškomi asmenys.