Vaizdo stebėjimo ir apsaugos sistemos Vaizdo stebėjimo ir apsaugos sistemosVaizdo stebėjimo ir apsaugos sistemos nuo A iki Z. Rasime ir pritaikysime. Jums tinkamiausią sprendimą už priimtiną kainą.
Efiko - apsaugos signalizacijos sistemos, perimetrinės apsaugos priemonės Efiko - apsaugos signalizacijos sistemos, perimetrinės apsaugos priemonėsteritorijos perimetro apsauga, perimetro apsauga, apsaugos sistemos, mobilios sistemos, mikrobangų barjeras, apsauginė signalizacija, elektroninė apsauga, laidinė signalizacija, bevielė signalizacija, priešgaisrines apsaugos sistema, gaisro signalizacija, gaisro signalizacijos sistemos
Latis, Lietuvos apsaugos technologijų inžinierių sąjunga Latis, Lietuvos apsaugos technologijų inžinierių sąjungaSpecialistų mokymai, statybos taisyklių ruošimas, specialistų atestacija, kvalifikacijos kėlimo programos, konsulacijos.
Namų sauga - subjektyviai Namų sauga - subjektyviaiInformacija, patarimai, komentarai apie asmens ir turto saugą.
UAB "MIJONA" žaibosauga UAB "MIJONA" žaibosaugaPagrindinė kompanijos UAB MIJONA veikla didmeninė mažmeninė prekyba žaibosaugos produktais, konsultavimas. Aktyvinė ir tradicinė žaibosauga. Atstovaujame aukštų technologijų kompaniją LIVA GRUP siūlome puikios kokybės aktyvius žaibolaidžius. Mūsų partneriai taip pat gali pasiūlyti profesionalią žaibosaugos instaliaciją.
Videoanalitika - vaizdo stebėjimo sistema su dirbtiniu intelektu Videoanalitika - vaizdo stebėjimo sistema su dirbtiniu intelektuMes siūlome pažangią apsauginę vaizdo stebėjimo sistemą su dirbtiniu intelektu – technologiją, kuri tikrai pasiteisina! „MagicBox“ galima naudoti su visomis analoginėmis vaizdo kameromis, bet kokio tipo vaizdo registratoriais ir skaitmeninėmis apsaugos sistemomis. Vaizdo analitika dera su bet kokiomis vaizdo stebėjimo kameromis.
Apsauga, V. Žaunieravičiaus IĮ Apsauga, V. Žaunieravičiaus IĮApsaugos sistemų, priešgaisrinių ir apsauginių signalizacijų instaliavimas bei aptarnavimas.
Apsaugos verslo grupė, asociacija Apsaugos verslo grupė, asociacijaElektroninių apsaugos sistemų projektavimas ir įrengimas objektuose, centralizuota objektų apsauga bei stebėjimas, turto ir asmenų fizinė apsauga, krovinių palyda, piniginių lėšų ir vertybių gabenimas.
Digitalas, UAB Digitalas, UABTelefonspynių montavimas ir techninis aptarnavimas daugiabučiuose bei privačiuose namuose, komercinėse, gamybinėse, biuro patalpose.