Vytautės Kuginytės tinklalapis Vytautės Kuginytės tinklalapisInformacija apie mane - Vytautė Kuginytė ir apie mano informatikos darbus.
Aurimo asmeninis puslapis Aurimo asmeninis puslapisApsakymai, raštai, grafika, fotografija. Asmeninė kūryba.
Šeimos Biudžetas Šeimos BiudžetasŠeimos išlaidu taupymo programa. Šiame puslapyje jus rasite programėlę sukurtą su Excel programa, kurios pagalba galėsite suvedinėti šeimos narių pajamas bei išlaidas.
Algirdo Brazausko fondas Algirdo Brazausko fondasFondo veiklos tikslas yra skatinti ir remti modernaus politinio mąstymo formavimąsi Lietuvoje
fete - sukurk nepaprastą šventę fete - sukurk nepaprastą šventęTinklalapis skirtas ieškantiems informacijos ir patarimų švenčių planavimo klausimais bei idėjų, kaip sukurti įsimintinas šventes sau ir savo artimiesiems.
Viskas BE - skanus gyvenimo būdas BE alergenų Viskas BE - skanus gyvenimo būdas BE alergenųViskas BE - skanus gyvenimo būdas be alergenų. Alergija maistui ar maisto netoleravimas, alergenai ir sveika mityba be jų? Hipoalerginė dieta, maisto produktai bei receptai, kavinės ir restoranai bei meniu be alergenų? Viskas BE - motyvacija skaniam gyvenimo būdui be alergenų.
13 ir Ko 13 ir KoRespublikinė psichikos sutrikimus patyrusių asmenų ir jų draugų organizacija.