Ispanu kalbos kursai Ispanu kalbos kursaiIspanų kalbos kursai ir pamokos internete. Audio, video medžiaga, žodynėlis, užrašai. Unikali mokymo metodika
Vairavimo kursai Klaipėdoje	Vairavimo kursai Klaipėdoje Mokome važiuoti su naujias ir techniškai tvarkingais VW Golf ir Opel automobiliais. Su Jumis dirbs profesionalūs ir kompetentingi instruktoriai. Mūsų tikslas – paruošti atsakingą, kultūringą, pasitinkinti vairuotoją! Registruokitės naujai grupei svetainėje www.vairavimo.lt Mus rasite Laukininkų g. 2, Klaipėda
Saviugdos Mokykla Saviugdos MokyklaProjektas skirtas žmonėms, kurie nori ir siekia asmeninio tobulėjimo. Žmonėms, kurie nori sukurti laimingesnį ir turtingesnį gyvenimą. Mokyklos veiklos kryptys: Atvirų asmeninio tobulėjimo seminarų organizavimas. Uždaros verslo konsultacijos. Privačios konsultacijos asmeninio tobulėjimo klausimais. Profesinio tobulėjimo mokymai. Asmeninio tobulėjimo klubai. Mokyklos motto: Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas.
Kalbų kursai Kalbų kursaiKalbų kursai ir įvairi informacija apie juos. Jei tave domina ispanų, anglų, vokiečių bei kitos kalbos, sužinok daugiau ir pradėk savęs tobulinimą. Platesnė informacija apie kalbos kursų pobūdžius, naudą ir pasirinkimus.
Kalbų studija "Tok Tok" Kalbų studija "Tok Tok"Kalbų studija "Tok Tok", kalbų kursai, anglų, rusų, norvegų, vokiečių, prancūzų
Privatus darželis Vilniuje | Všį Vaiko medis Privatus darželis Vilniuje | Všį Vaiko medisPrivatūs darželiai Vilniuje kelia galvos skausmą? Saugus, erdvus ir patikimas privatus darželis Vilniuje.
Info pamarys Info pamarysInternetinė Šilutės enciklopedija – tai elektroninis žinynas, svetainė, kurioje bus bandoma surinkti ir paviešinti informaciją apie Šilutės žmones, vietoves, įvykius, objektus ir kt. Informacijos kiekis ir tematika priklausys nuo Jūsų, gerbiami naršytojai. Ši internetinė svetainė neturi atlyginimą gaunančių administratorių ar kitų darbuotojų, todėl informacija joje pildysis taip greitai, kaip stipriai Jūs, šilutiškiai, norėsite turėti savo krašto žinyną internete ir kaip gausiai teiksite medžiagą (informacijos pateikimo taisyklės - žr. meniu: Apie - Informacijos pateikimas).
Tavo skaičiuotuvas Tavo skaičiuotuvasŠiame puslapyje galite sužinoti savo IP adresą, rasti įvairių pagalbinių įrankių: chronometrą, periodinę elementų lentelę, mokslinį arba įprastą skaičiuotuvą, daugybos lentelę ir pan.
Anglų kalbos pamokos, kalbų kursai Anglų kalbos pamokos, kalbų kursaiAnglų kalbos pamokos bei užsienio kalbų kursai vaikams, moksleiviams, suaugusiems ir vadovams bei įmonėms. Kursai rengiami ir Lietuvoje, ir užsienyje. Vasarą Lietuvoje rengiamos užsienio kalbų stovyklos moksleiviams. Taip pat ruošiame brandos, PTE, IELTS, TOEFL, Kembridžo universiteto egzaminams.