Profesionalus vestuvių ir krikštynų fotografas Profesionalus vestuvių ir krikštynų fotografasProfesionalus vestuvių ir krikštynų fotografas. Įamžinkime nepakartojamas akimirkas visiems laikams!
Laimingos akys – renginių organizavimas Laimingos akys – renginių organizavimasLaimingos akys – renginiai tavo sielai: kasmetinis renginys moterims „(Ne)Tobula moteris“, stovyklos moterims, šventės moterims, seminarai, mokymai, savanoriški renginiai.
Renginių organizavimas ir dekoravimas Renginių organizavimas ir dekoravimasVestuvės, krikštynos, stilingi vaikų gimtadieniai. Organizavimas ir dekoravimas. Vaikų kambarių dekoras. Kalėdinis dekoras. Vitrinų dekoravimas. Įmonių renginiai.
AYTE ART PAVEIKSLAI AYTE ART PAVEIKSLAIPaveikslai pagal užsakymus: įvairios dailės technikos, mišri technika, drobė, abstraktus menas, šiuolaikinis menas, naudojami aliejiniai dažai, akriliniai dažai. Vyrauja įvairi tematika kaip gėlės, portretai, natiurmortas, moterys, žmogaus kūnas, abstrakcija.
Gatvės menas Gatvės menasSvetainė Gatvės menas, tai galerija, kurioje pateikiamas gatvės sienų menas, skulptūros ir kitoks įvairus gatvės menas bei jo akcentai esantys Lietuvoje.
Teatralizuota konferencija Teatralizuota konferencijaJau ketvirtą kartą „Laimingos akys“ komanda organizuoja konferenciją moterims „(Ne)Tobula moteris“! ✨️ Konferencijos tema : "Tarp žemės ir dangaus" ✨️ Ieškosime atsakymo : „KAIP išlaikyti balansą tarp dvasingumo ir kasdienybės?“. Labai kviečiame į vieną iš didžiausių konferencijų moterims Lietuvoje. Paliestos bus labai aktualios temos : balansas santykiuose, balansas su savimi, balansas su pinigais, balansas ir sveikata, tai kas svarbu kiekvienai iš mūsų.
Sveikinimai įvairoms progoms Sveikinimai įvairoms progomsSvetainėje grazus-sveikinimai.lt rasite gražius gimtadienio sveikinimus, kalėdinius, naujametinius sveikinimus ir kitų švenčių sveikinimus.
Danieliaus Adomaičio poezijos tinklapis Danieliaus Adomaičio poezijos tinklapisDanieliaus Adomaičio poezijos tinklapis, kuriame pateikiami visi autoriaus poezijos rinkiniai ir eilėraščių knygutės vaikams.
PanduolaĮ katalogą įtraukta ne seniau kaip prieš 7 dienas. PanduolaPadoros papuosalai - ziedai, auskarai, kaklo papuosalai