AMKA - angelų miesto kalbų akademija AMKA - angelų miesto kalbų akademijaAnglų kalbos kursai Vilniuje moksleiviams bei suaugusiems. Galimi anglų kalbos kursai internetu. IELTS egzaminas, bei bet kuris kitas anglų egzaminas, bus lengvai įveikiamas dirbant kartu su Angelų Miesto Kalbų Akademijos mokytojais.
Kalbų centras Kalbų centras Kalbų centras Kaune Gloria lingua kviečia mokytis anglų ir vokiečių kalbų. Mus raste Savanorių pr. 3, šalia Laisvės alėjos.
Nemuno tekme Nemuno tekmeVertinga informacija apie saulės kolektorius, šilumos siurblius ir kitas ŠVOK sistemas
Spotiself.lt - Skaitmeninė ugdymo platforma Spotiself.lt - Skaitmeninė ugdymo platformaSpotiself yra moderni platforma, skirta karjeros specialistams ir mokytojams, kurie siekia sukurti efektyvų mokymo procesą mokiniams. Mūsų programa, grindžiama mokslinėmis metodikomis ir geriausiomis praktikomis, suteikia mokiniams galimybę pažinti savo stiprybes, plėsti sprendimų priėmimo įgūdžius ir pasirinkti geriausią kelią ateities studijoms ar profesiniam gyvenimui. Spotiself misija yra padėti jaunimui suvokti savo karjeros potencialą ir skatinti juos drąsiai keliauti link savo tikslų.
Matematikos Mokykla Matematikos MokyklaMatematikos Mokykla – į oficialų Švietimo ir Mokslo Institucijų Registrą įtraukta papildomo ugdymo įstaiga, kurioje dirba bene geriausi matematikos, chemijos ir fizikos korepetitoriai Lietuvoje.
ChatGPT mokymų kursai ChatGPT mokymų kursaiChatGPT mokymų kursai siūlo įvairius dirbtinio intelekto praktinius mokymus, dirbtuves ir užsiėmimus tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims. Mūsų užduotis – padėti jums įvaldyti šią galingą technologiją ir pasiekti savo tikslus.