Renginių organizavimas Renginių organizavimasRenginių įmonėms ir privatiems asmenims organizavimas. Mūsų įmonėje dirba patyrę ir ryžtingi savo sričių profesionalai, teikiantys tik aukščiausio lygio paslaugas
Flipknygele.lt Flipknygele.ltFlip book animuota knygelė – tai paprastas ir linksmas būdas nufilmuotą trumpą vaizdą perkelti į knygutę vos per 90 sekundžių. Ji yra standartinės vizitinės kortelės dydžio (5 x 9 cm) ir, greitai verčiant jos puslapius, iš nuotraukų sekos sudarytas vaizdas tarsi atgyja. Mes galime atvažiuoti į jūsų renginį su savo įranga ir nufilmuoti daugybę linksmų trumpų filmukų, kurie jūsų akyse pavirs į animuotas knygeles flip book – puikius suvenyrus renginio svečiams.
Profesionalaus fotografo paslaugos - kaip išsirinkti tikrai gerą specialistą? Profesionalaus fotografo paslaugos - kaip išsirinkti tikrai gerą specialistą? Fotografija šiandien - ir menas, ir darbas, ir laisvalaikis. Skaitmeniniai prietaisai mums leidžia įsiamžinti bet kurioje erdvėje ir bet kuriuo paros metu, o daugybė redagavimo ir retušavimo programėlių paprastą nuotrauką paverčia tikru meno kūriniu. Ir tai puiku! Tačiau, planuojant vestuves, krikštynas ar kitą reikšmingą šeimos šventę mūsų lūkesčiai fotografijų kokybei tampa gerokai didesni ir štai čia mums prireikia profesionalaus fotografo paslaugų. Tad kaip nepasimesti jūroje skelbimų ir pasamdyti tinkamą specialistą? Visuomet labai praverčia rekomendacijos - draugų, šeimos narių, paslaugomis pasinaudojusių klientų (pastarąsias dažnai galime rasti profesionalaus fotografo paslaugas teikiančiojo interneto svetainėje ar facebook paskyroje), tačiau, vien tik gerais atsiliepimais pasikliauti nevertėtų. Mes visi esame skirtingi, taigi, kas tiko Jūsų draugams, nebūtinai tiks ir Jums. Kiekvienas save gerbiantis fotografas turi didesnę ar mažesnę savo darbų galeriją, kitaip vadinamą "portfolio", nepatingėkite jos peržiūrėti, nes kiekvienas menininkas turi savitą stilių, kuris, gali būti, Jums visai nepatiks. Paskutinis, bet, bene svarbiausias žingsnis renkantis fotografą yra pokalbis su juo pačiu. Būtinai aptarkite visas smulkmenas, išsakykite savo lūkesčius, juk profesionalaus fotografo paslaugos nėra standartinis dešimties krikštynų nuotraukų ar penkiasdešimties vestuvinių nuotraukų paketas. Kiekviena šventė individuali, taigi ir profesionalaus fotografo paslaugos turi atitikti Jūsų lūkesčius ir keliamus reikalavimus. Nuoširdžiai linkiu pačių gražiausių švenčių, na, o jeigu dar neturite fotografo, kviečiu užsukti į https://www.orintamass.lt/ ir susipažinti su mano darbais!
SMART events SMART eventsVerslo renginių organizavimas, asmeninių švenčių bei kūrybinių projektų įgyvendinimas
Laimingos akys – renginių organizavimas Laimingos akys – renginių organizavimasLaimingos akys – renginiai tavo sielai: kasmetinis renginys moterims „(Ne)Tobula moteris“, stovyklos moterims, šventės moterims, seminarai, mokymai, savanoriški renginiai.
Renginių organizavimas ir dekoravimas Renginių organizavimas ir dekoravimasVestuvės, krikštynos, stilingi vaikų gimtadieniai. Organizavimas ir dekoravimas. Vaikų kambarių dekoras. Kalėdinis dekoras. Vitrinų dekoravimas. Įmonių renginiai.
Teatralizuota konferencija Teatralizuota konferencijaJau ketvirtą kartą „Laimingos akys“ komanda organizuoja konferenciją moterims „(Ne)Tobula moteris“! ✨️ Konferencijos tema : "Tarp žemės ir dangaus" ✨️ Ieškosime atsakymo : „KAIP išlaikyti balansą tarp dvasingumo ir kasdienybės?“. Labai kviečiame į vieną iš didžiausių konferencijų moterims Lietuvoje. Paliestos bus labai aktualios temos : balansas santykiuose, balansas su savimi, balansas su pinigais, balansas ir sveikata, tai kas svarbu kiekvienai iš mūsų.