Lietuvos biotechnologų asociacija Lietuvos biotechnologų asociacijaMokslinių tyrimų ir biotechnologijos pramonės plėtros skatinimas.
Lietuvių - Anglų kalbų žodynas Lietuvių - Anglų kalbų žodynasLietuvių-Anglų žodynas - tai projektas, skirtas kiekvienam norinčiam greitai ir lengvai išsiversti žodžius visiškai nemokamai. Lietuvių-Anglų kalbų žodyną (angl. Lithuanian-English dictionary) lengvai rasite per paieškos sistemas kaip Google, o pačiam žodyno turiniui taikoma GNU Free Documentation Licence licenzija.
Išmok kalbas su Rotu! Išmok kalbas su Rotu!Užsienio kalbų mokymo priemonių aprūpinimo centras.
Moksliniaidarbai.lt Moksliniaidarbai.ltMoksliniaidarbai.lt - tai mokslinių darbų archyvas, orientuotas į moksleivius, studentus ir tiesiog žmones, norinčius rasti susistemintos mokslinės informacijos dominančia tema. Manome, kad kiekvienas, besidomintis tam tikra tema ar rašantis mokslinį darbą, turi teisę pasiremti kolegų darbais, pasinaudoti jų surinkta informacija ir tokiu būdu tobulėti greičiau. Mes labai laukiame naujų narių, kurie: mano, kad kompiuteryje tūnantis rašto darbas sensta be jokios naudos nori prisidėti prie įdomaus jaunatviško projekto surinktiems arbatpinigiams į dantis nežiūri
studijuok.lt - virtualus universitetas studijuok.lt - virtualus universitetasStudijuok.lt - virtualus universitetas - TAVO studijos internetu. Svetainėje talpinama vaizdinė mokomoji medžiaga, skirta susipažinti su įvairiomis audio, video, garso ir kitomis programomis, parodyti galimus darbo su jomis scenarijus. Visa mokomoji medžiaga pateikiama nemokamai ir skirta visiems: tiek pradedantiesiems, tiek profesiolams.
Kirus Academy Kirus AcademyNori išmokti 3D animacijos ir modeliavimo, bet neturi 4 metų studijoms? Išmok modeliuoti 3D ir prisijunk prie mūsų žaidimų kūrimo komandos! Parodęs pažangą ir gebėjimus, garantuotai gausi darbo ar praktikos vietą mūsų komandoje
Lietuvių kalbos žodžių formų žodynas Lietuvių kalbos žodžių formų žodynas Lietuvių kalbos žodžių formų žodynas (lietuvių kalbos gramatikos žodynas arba morfologinis žodynas)