Ortopedijos centras Ortopedijos centrasUAB „ OrtoPro“ ortopedijos srityje dirba nuo 2001 metų. Įmonės būstinė įsikūrusi Vilniaus mieste, o filialai veikia ir veiklą vykdo ir kituose Lietuvos miestuose: Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Šiuo metu įmonėje dirba įvairių sričių profesionalių gydytojų komanda, kurios pagalba sudaromi individualūs kompleksiški gydymo planai, leidžiantys pasiekti geriausių gydymo rezultatų. Įmonės veiklą sudaro šios sritys: gydytojų specialistų konsultacijos, kineziterapija, echoskopija, ortopedinių techninių priemonių gamyba ir pritaikymas, protezavimas, individualios avalynės ir avalynės įdėklų gamyba bei pritaikymas, ortopedinių techninių priemonių prekyba.
Elektroninės cigaretės Elektroninės cigaretėsElektroninės cigaretės, taip pat yra žinomi kaip prietaisai imituojantys tradicinį rūkymą, gamindami aerozolį, paprastai vadinamą garais. Šie garai yra įkvepiami. Paprastai šie prietaisai turi įkraunamą bateriją ir šildo skystą tirpalą, vadinamą e-skysčiu, kuriame paprastai yra nikotino, kvapiųjų medžiagų ir kitų cheminių medžiagų.
Medgyd.lt Medgyd.ltInformacija specialistams ir pacientams
Ardor luxus MB Ardor luxus MBPodologijos klinika Vilniuje paslaugos: nagu ligos, įaugęs nagas, nagų grybelis, medicininis pedikiūras, kulnų įtrūkimai, nuospaudų gydymas. Podologai yra labiausiai kvalifikuoti pėdų priežiūros specialistai, kurie rūpinasi jūsų kojomis. Podologas diagnozuoja ir gydo: kojų nagų traumas, grybelines ligas, pėdų odos ligas, padų ir susijusias kitas kojų pėdų ligas, nagų traumas, įaugusius nagus, kulnų įtrukimus, odos suragėjimus, nuospaudos (mazolių) gydimas, šaknines nuospaudas.
Inovatyvios Odontologijos ir Implantologijos CentrasĮ katalogą įtraukta ne seniau kaip prieš 7 dienas. Inovatyvios Odontologijos ir Implantologijos CentrasDantų Šaknų Kanalų Gydymas, Implantavimas, Protezavimas, Burnos Higiena. Susisiekite! Rūpestis Pacientais. Kokybiškos Paslaugos.