Surfkolita SurfkolitaPaslaugos autoremonto dirbtuvėms ir pramonės įmonėms.
Silda, UAB Silda, UABAutomobilių kėbulo remonto priemonės, paviršiaus paruošimo ir dažymo įranga.
Stendai StendaiNaujos kartos automobilių geometrijos atstatymo stendai.
Turbinų remontas, pardavimas, keitimas, atsarginės jų dalys Turbinų remontas, pardavimas, keitimas, atsarginės jų dalysTurbinų remontas, pardavimas, keitimas, atsarginės jų dalys. Garantija 6 mėnesiams nepriklausomai nuo ridos.
Artechnika.lt Artechnika.ltKeltuvai, automobilių keltuvai, auto keltuvai, keltuvų remontas, auto keltuvai.
BDS - Baltic Diagnostic Service BDS - Baltic Diagnostic ServiceDiagnostinė įranga lengvajam ir sunkiajam transportui. Siūlome didžiausią kompiuterinės diagnostikos prietaisų pasirinkimą Baltijos valstybėse. Visiems prietaisams suteikiamos garantijos. Išskirtinai greitas pristatymas. Teikiame profesionalią konsultaciją, atliekame pogarantinę prietaisų priežiūrą ir aptarnavimą. Pagrindinis mūsų darbo tikslas — pasiūlyti diagnostikos įrangą už palankiausią kainą Lietuvoje. Kreipkitės pas mus ir mes Jums pasiūlysime optimaliausią sprendimą.
DTI - Diagnostinė transporto įranga DTI - Diagnostinė transporto įrangaPrekyba auto diagnostine įranga. Esame jauna ir ambicinga bendrovė, siekianti tapti viena iš Lietuvos rinkos lyderių. Veiklą pradėjome 2010 m., siūlydami išskirtinę kokybę už ypač konkurencingą kainą, iškarto sulaukėme didelio pasisekimo. Tapome žinome Lietuvoje ir už jos ribų. Siūlome nepriekaištingos kokybės prekes už neabėjotinai geriausią kainą.
UAB "Liudo įrankiai" - prekyba autoserviso įranga ir įrankiais UAB "Liudo įrankiai" - prekyba autoserviso įranga ir įrankiaisDomkratų pasirinkimas patenkins ir autoserviso meistrus ir vairuotojus – hidrauliniai, paaukštinti, pažeminti, su ratukais, pneumohidrauliniai, su oro pagalvėmis, rėmo tipo, pastatomi, trapeciniai ir transmisijos domkratai. Taip pat turime įvairiausios paskirties pompų, dildžių, elektros, gręžimo ir šlifavimo įrankių, manometrų, testerių ir kitų įrankių autoservisams ir ne tik.
Džipu servisas Džipu servisasPagrindinė UAB “Auto moto servisas” veiklos kryptis, tai visų markių visureigių aptarnavimas, remontas ir tobulinimas. Taip pat, atliekame standartinių visureigių paaukštinimą, paruošimą sudėtingoms eksploatacijos sąlygoms - turizmui, medžioklei.