Automobilių elektronikos ir dyzelinių siurblių Bosch remontas Automobilių elektronikos ir dyzelinių siurblių Bosch remontasAutomobilių elektronikos remontas (suteikiama garantija), priestaisų skydelių, užvedimo kortelių remontas, spidometrų koregavimas, dyzelinių siurblių elektronikos remontas. Automagnetolų atkodavimas. VW, AUDI, BMW ABS blokų remontas. Airbag kompiuterių tvarkymas perprogramavimas. Immobilaizer sistemų remontas raktų programavimas. Automoblių variklių kompiuterių ir BSI blokų remontas.
Kardaninių velenų remontas, gamyba. Pusašių remontas Kardaninių velenų remontas, gamyba. Pusašių remontasUAB "Kardanas" remontuoja ir balansuoja įvairių markių automobilių kardaninius velenus. Ganina naujus kardaninius velenus. Remontuoja pusašius.
Autorigeka AutorigekaLengvųjų automobilių, mikro autobusų ir džipų remontas.
Kondicionierių centras Kondicionierių centrasAutomobilių kondicionierių remontas ir pildymas, informacija apie automobilinius kondicionierius ir jų problemas.
Itališkų automobilių remontas ir detalės Itališkų automobilių remontas ir detalėsTeikiame automobilių remonto ir techninio aptarnavimo paslaugas bei užsakome - Alfa Romeo, Lancia, Fiat - detales. Darbų kokybę garantuoja ne tik specialistai, bet ir speciali diagnostikos įranga - skirta būtent itališkiems autobiliams.
Ūlos automobilių servisas Ūlos automobilių servisasAutomobilių kablių montavimas ir pardavimas, stogo bagažinės, parkavimo sistemos, duslintuvų remontas ir keitimas, važiuoklės remontas, ratų montavimas-balansavimas, ratų geometrijos reguliavimas.
Autoservisas Vilniuje Autoservisas VilniujeAutoservisas autohelp savo veiklą pradėjo dar 2001 m., kuomet buvo įsteigta įmonė UAB „Detauta“. Duris atvėrėme kaip bendrovė užsiimanti didmenine automobilių dalių prekybos veikla. Kokybiškai dirbdami išaugome iki aukšto lygio, automobilių dalių mažmeninės ir dimeninės prekybos bei plataus profilio automobilio techninės priežiūros paslaugas, teikiančios įmonės.2019 m. sukūrėme prekės ženklą autohelp