Traktoriai.Com - traktoriai, žemės ūkio technika, padargai ir priedai. Traktoriai.Com - traktoriai, žemės ūkio technika, padargai ir priedai.Atsarginės traktorių, žemės ūkio, spec. technikos dalys, AdBlue su įranga. Pristatymas visoje Lietuvoje.
Livila, J. Jūsio firma Livila, J. Jūsio firmaPrekyba žemės ūkio, statybos, kelių tiesimo, miško ruošos ir kita technika.
Biržų žemtiekimas, UAB Biržų žemtiekimas, UABŽemės ūkio ir miško technikos pardavimas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, remontas.
Technikos jėga, UAB Technikos jėga, UABŽemės ūkio mašinų nuoma, pardavimas ir sevisas.
Nauja ir naudota žemes ūkio technika, atsarginės dalys Nauja ir naudota žemes ūkio technika, atsarginės dalysPrekyba nauja ir dėvėta žemės ūkio technika, atsarginės dalys, biokuro ir jo įrangos gamyba.
Mototechna, UAB Mototechna, UABDidmeninė ir mažmeninė prekyba nauja mažagabarite žemės ūkiui ir statyboms skirta technika, jų techninis aptarnavimas, mobilių melžimo agregatų gamyba, atsarginių dalių tiekimas.
Para-1, UAB Para-1, UABMėšlo tvarkymo technika, įrengimai, pašarų ruošimo technika, žemės dirbimo, tręšimo technika, pienininkystės, fermų įrengimai.
Parduodame naują žemės ūkio techniką Parduodame naują žemės ūkio technikąUAB "ŽAIBAS" Įmonė įkurta 1992 m. Nuo veiklos pradžios užsiima fermos įrangos ir žemės ūkio technikos gamyba, prekyba bei aptarnavimu. Taip pat rengia komercinius pasiūlymus Europos sąjungos lėšoms gauti, konsultuoja fermų rekonstrukcijos ir statymo klausimais. Gamina (mėšlo šalinimo transporterius, mėšlo kratytuvus, įvairios paskirties grandinės).
Žemės ūkio technika ir įrengimai Žemės ūkio technika ir įrengimaiŽemės ūkio technika ir įrengimai - mėšlo tvarkymo technologijos (srutų/skysto mėšlo siurbliai, skreperiai, maišytuvai, automatika, srutų kaupimo rezervuarai ir lagūnos, statyba, kitų objektų statyba ir rekonstrukcija).