vaikuatostogos.lt vaikuatostogos.ltVaikų ir jaunimos stovyklos Letuvoje ir užsienyje. Užsienyje: Italijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje. Lietuvoje: sukarinta išgyvenimo, išgyvenimo po ežerus pajūryje, platelių, lyderio įgūdžių ugdymo.
Žalieji turistai Žalieji turistaiLietuvos jaunųjų gamtininkų centro gamtinio - turistinio profilio vaikų ir jaunimo sambūris.
Mingės kaimo sodyba Mingės kaimo sodybaPrie pat Minijos upės įsikūrusi sodyba skirta poilsiui ir laisvalaikio praleidimui.
Vasaros stovyklos gamtoje Vasaros stovyklos gamtojeVasaros stovyklos gamtoje suaugusiems ir vaikams, vasaros stovyklos - seminarai.
Stovyklos vaikams Stovyklos vaikamsPrasideda moksleivių atostogos, vaikams nebereikia eiti į mokyklą, suagusieji suka galvas dėl vaikų užimtumo. Ar sėdėjimas prie televizoriaus ar kompiuterio yra pats geriausias laisvalaikio praleidimo būdas? Mes siūlome kitą išeitį - leisti vaikams dalyvauti vasaros stovykloje. Čia vaikai ne tik ilsėsis bet ir aktyviai bendraus su savo bendraamžiais. Vasaros stovykla organizuojama bendradarbiaujant su Klaipėdos apskrities jūros šaulių 3-ąja rinktine.
Stovyklos.net Stovyklos.netInformacinis tinklaraštis apie organizuojamas stovyklas Lietuvoje ir užsienyje.
Karjeros stovykla Karjeros stovyklaKad Velykų atostogos neprabėgtų veltui, balandžio 2-7 d. kviečiame Jūsų 15-19 metų jaunuolį* praleisti Karjeros stovykloje 2018, PAVASARIS: "Networking'as - mano galimybės".
 Vasaros stovykla vaikams - Basakojis Vasaros stovykla vaikams - BasakojisVaikų stovykla Basakojis – tai 6–14 m. vaikams skirtas nuotykis. Vasaros stovykla vaikams su nakvyne ir dienomis miško apsuptyje tam, kad vaikai galėtų karaliauti tyrame ore visą mielą dieną. Stovykla gamtos prieglobstyje suteikia galimybę stovyklautojams nuo ryto iki vakaro mėgautis visomis laisvalaikio veiklomis: sportine, edukacine bei poilsine ir pramogine
Pramogos vaikams ir paaugliams Pramogos vaikams ir paaugliamsOrganizuojamos atostogos, pramogos vaikams ir paaugliams: gimtadienis, stovyklos.