IP Data, UAB IP Data, UABProgramos skirtos lekalų konstravimui, dauginimui, išklotinių sudarymui, dizaino ir virtualių kolekcijų kūrimui bei pristatymui.
Informacija šviesos greičiu Informacija šviesos greičiuPuslapyje pateikiama informacija apie optinį ryšį.Aprašomi optiniai kabeliai,optinio kroso dėžutės,FTTH sistemos,Optikos tvarkymo elementai,optiniai prietaisai,reflektometrai,galios matuokliai,šviesos signalo šaltiniai,movos,įrankiai,optikos virinimas.Vidaus ir lauko optikos paskirstymo dėžutės ir sujungimo spintos.Kabelių pratraukimo sistemos,kabelių įpūtimo sistemos.Telekomunikaciniai šuliniai.
WiseTeam - Lanksti projektų valdymo sistema WiseTeam - Lanksti projektų valdymo sistemaWiseTeam – lankstus sprendimas Jūsų įmonės projektų valdymui.Sistema visuomet pateiks aktualią informaciją apie Jūsų projektų būseną ir leis greitai priimti teisingus sprendimus.
Apple produkcijos naujienos Apple produkcijos naujienosiphone, ipod, apple produkcijos naujienos, apžvalgos ir t.t.
Inshop.lt Inshop.ltPalygink kainas. Fotoaparatai ir Vaizdo kameros, Nešiojami kompiuteriai, Vyriški ir moteriški kvepalai, Mobilūs telefonai, Planšetiniai kompiuteriai, Technika ir elektronika, Televizoriai, Vaizdo kameros ir fotoaparatai
x24.lt - unikalūs Hostingo ir SSD VPS serverių sprendimai x24.lt - unikalūs Hostingo ir SSD VPS serverių sprendimaiPaslaugas tiekiame itin greituose serveriuose su SSD diskais. Mūsų SSD VPS serveriai yra iki 550MB/s spartos ir 136 kartus didesnio našumo nei paprasti VPS serveriai. Mūsų serveriai užtikrins greitį, stabilumą ir garantuotus resursus.
UAB Pralo – IT sprendimai ir technologinės įrangos pardavimai UAB Pralo – IT sprendimai ir technologinės įrangos pardavimaiMūsų klientai – gamybinės įmonės, kurios nori konkuruoti rinkoje ir užtikrinti gamybinės linijos nenutraukiamą veiklą, dirbti su kokybiška įranga, spręsti verslo valdymo sistemos problemas, užtikrinti kokybės valdymą ir gerai valdyti klientų srautus. Prekiaujame Linx, Datalogic, Digi, Anritsu, Zebra technologine įranga. Taip pat esame oficialus QAD ir CEBOS programinių įrangų atstovas Baltijos šalyse. Mūsų prekių ir paslaugų asortimentą rasite adresu www.pralo.lt
Devops nemokami kursai apie Docker, Git, VIM ir pan. Devops nemokami kursai apie Docker, Git, VIM ir pan.Devops straipsniai apie Docker virtualizaciją, GIT versijavimo kontrolę, Ansible automatizavimą, VIM programuotojų redaktorių ir kitas technologijas.
Mdsecurity MdsecurityVaizdo stebejimo kamerų montavimas ,Kompiūterinės įrangos priežiura Google analytics