Lietuvos muziejų portalas Lietuvos muziejų portalasLietuvos muziejai, kolekcijos, parodos naujos ir nuolatinės ekspozicijos.
Lietuvos geologijos muziejus Lietuvos geologijos muziejusMuziejaus istorija, ekspozicijos, rinkiniai, informacija lankytojams.
Palangos gintaro muziejus Palangos gintaro muziejusPalangos gintaro muziejus – Lietuvos dailės muziejaus (LDM) padalinys. Jis veikia XIX a. pabaigoje pastatytuose Palangos grafų Tiškevičių rūmuose, kuriuos supa didelis ir gražiai tvarkomas Palangos botanikos parkas.
Autorinė tapybos galerija ir dizaino studija "Menų dirbtuvės" Autorinė tapybos galerija ir dizaino studija "Menų dirbtuvės""Menų dirbtuvės" - autorinė tapybos galerija ir dizaino studija, įsikūrusi jaukioje Vilniaus Senamiesčio gatvelėje, Liejyklos g. 4. Galerijoje eksponuojami ir parduodami tapytojos dizainerės B. N. Aukštuolytės Kisielytės Stankūnienės darbai. Tai - kartu ir autorės dizaino studija.
Lietuvos dailės muziejus Lietuvos dailės muziejusViena iš stambiausių Lietuvos ir užsienio dailės palikimą kaupiančių, saugančių, tiriančių ir propaguojančių valstybinių institucijų respublikoje.