Kitoks varniukas, visuomeninė organizacija Kitoks varniukas, visuomeninė organizacijaŽmonių kūrybinės veiklos skatinimas ir rėmimas, nacionalinės kultūros puoselėjimas ir turtinimas, bendradarbiavimo su kitų šalių kultūrinėmis organizacijomis rėmimas.
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras Lietuvos vaikų ir jaunimo centrasMeno kolektyvai, muzikinės grupės. Teatro, dailės, keramikos studijos. Tautiniai, šiuolaikiniai šokiai. Kompiuterinis mokymas. Kalbos. Sporto būreliai, baseinas. Seminarai. Patalpų nuoma, apgyvendinimas, garso įrašų studija.
Teatro ir kino informacijos ir edukacijos centras Teatro ir kino informacijos ir edukacijos centrasTarptautinis teatro festivalis „Naujosios dramos akcija“. Periodinis leidinys „Naujosios dramaturgijos biuletenis“. Baltijos teatro politikos apžvalga.
Vilniaus mokytojų namai, kultūros centras Vilniaus mokytojų namai, kultūros centrasCentro veikla, istorija, renginiai, paslaugos, naujienos, nuotraukos.
VŠĮ "Lietuviškos knygos" VŠĮ "Lietuviškos knygos"„Lietuviškos knygos“ informuoja ir konsultuoja užsienio leidėjus ir vertėjus su lietuvių literatūra ir jos vertimais susijusiais klausimais bei leidžia informacinius leidinius apie lietuvių literatūrą ir lietuvių rašytojus.
Sūduvos fotoklubas Sūduvos fotoklubasSūduvos krašto fotografų ir fotomėgėjų veiklą koordinuojanti bei jų interesams atstovaujanti asociacija (klubas)
LTS Vilniaus krašto bendrija LTS Vilniaus krašto bendrijaVilniaus krašto tautodailininkų-meno kūrėjų bendrija - vienas didžiausių Lietuvos tautodailininkų sąjungos padalinys, vienijantis per 500 tautodailininkų iš Vilniaus, Visagino, Elektrėnų miesto ir Trakų, Molėtų, Vilniaus, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Utenos, Zarasų rajonų.