Rankų darbo papuošalai - artpocket.eu Rankų darbo papuošalai - artpocket.eu"Art pocket" - tai vienetiniai rankų darbo papuošalai, moteriai ar merginai mėgstančiai pabrėžti savo individualumą. Žalvariniai papuošalai: auskarai, apyrankės, kaklo papuošalai, sagės ir žiedai. Papuošalai iš melchioro, vario, sidabro, akmens, stiklo, emalės, kaulo.
Profesionalus juvelyras Raimundas Miliauskas Profesionalus juvelyras Raimundas MiliauskasRankų darbo juvelyrika, vienetiniai ir išskirtiniai dirbinai vetuviu progai. Tokie rankų darbo gaminiai išlaiko savo vertę ir vertybes.
Tautinės juostos Tautinės juostosSvetainė, kurioje rasite tautinių juostų, kurios puikiai tik pasveikinti Jūsų artimą žmogų jubiliejaus proga.
Medinaičiai - rankdarbiai iš medžio Medinaičiai - rankdarbiai iš medžioTautodailininkai Dalia ir Jonas Ališauskai Pradėję nuo nesudėtingų medinių padėklų, pjaustymo lentelių, padėkliukų arbatinukams, druskinių, įsibėgėjome gaminti ne tik įvairius interjero dizainą gyvinančius medinius daikčiukus, bet ir originalius papuošalus, suvenyrus bei žaislus. Visi dirbiniai rankų darbo, natūralūs ir nekenksmingi – kvepia medžiu ir paslaptimi, kurią saugo medis ir kūrybos džiaugsmas. Tai, ką šiuo metu gaminame, galite rasti mūsų interneto svetainėje www.medinaiciai.lt
Medalių gamyba Medalių gamybaGaminame medalius renginiams, įvairioms progoms, šventėms, sporto renginiams, mediumams, diplomų įteikimams, abiturientams, apdovanojimams, įmonių šventėms, konkursams, asmeninėms šventėms. Pristatome visoje Lietuvoje.
Tautodailininkės Jolantos paveikslai Tautodailininkės Jolantos paveikslaiSavo paveikslais perteikiu tik gerą nuotaiką ir teigiamas emocijas. Visur stengiuosi įžvelgti tik grožį, vaizduoti jį drobėje ir taip džiuginti gerbėjų akis. Šviesūs ir nuotaikingi darbai papuoš ir įneš jaukumo į būstą, net ir žiemą primins saulėtas dienas. Esu dalyvavusi apie 30 grupinių parodų Lietuvoje, Lenkijoje, Suomijoje.