Kosmodisk Classic nugaros masažuoklis Kosmodisk Classic nugaros masažuoklisKosmodisk Classic – tai nugaros masažuoklis, medicininis prietaisas, mažinantis ar visiškai pašalinantis nugaros skausmą. Jis veikia savo forma, nenaudoja papildomų energijos šaltinių, tokių kaip elektra, magnetai ar baterijos.
„Forever living“ kompanijos produktai „Forever living“ kompanijos produktaiDidžiausia pasaulyje alavijų augintoja ir produktų iš alavijų gamintoja. Produktai skirti grožiui ir sveikatai.
Ekosana - vokiški maisto papildai ir vitaminai Ekosana - vokiški maisto papildai ir vitaminaiEkosana - tai prekinis ženklas vokiškiems maisto papildamas ir vitaminams. Produkcija yra kruopščiai atrinkta ir patikrinta ES nepriklausomų institutų, todėl atitinka visus kokybės bei normų standartus.
Maisto papildai sveikatos problemoms Maisto papildai sveikatos problemomsMaisto papildai sveikatos problemoms: antsvoris, senėjimo stabdymas, imunitetas, vitaminai, mineralai, širdies ir kraujagyslių problemos. Papildai sportui: masės didinimo produktai, energetikai, amino rūgštys, baltymai, kreatino produktai. Straipsniai apie sveikatą. Sveikata šeimai. Profesionalų konsultacijos papildų vartojimo klausimais.
Fotoepiliacija namuose Fotoepiliacija namuoseFotoepiliacija savo namuose! Pamirškite depiliacijos rūpesčius, atsikratykite plaukelių ilgam! Siūlome įvairius buitinius fotoepiliacijos prietaisus: Viss IPL, HPLight, Espil IPL, Panda IPL. Šviesos pagrindu veikiantys prietaisai sunaikina plauko svogūnėlį, todėl plaukai neatauga labai ilgą laiką, pasiektas efektas gali laikytis nuo 1 iki net 7 metų. www.depiliacija.lt - plačiausias pasirinkimas, mažiausios kainos!
Gydomoji Kosmetika Gydomoji KosmetikaElektroninė parduotuvė besirūpinantiems sveikata ir gera savijauta. Kosmetika probleminei odai bei skirtingiems odos tipams. Taippat priežiūros priemonės plaukams, nagams, paakiams ir t.t.
Testai.eu Testai.euTestai.eu elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti patikimų ovuliacijos ir nėštumo testų geriausia kaina! Kam išlaidauti, jei pas mus prekės galite įsigyti pigiau, o pristatysime labai greitai. Mūsų siūloma produkcija atitinka Europos sąjungos direktyvas, kurios užtikrina produkto saugumą naudojantis ir kokybiškus rezultatus.
UAB Saflora UAB SafloraNatūralios kosmetikos internetinė parduotuvė.