Gydykis.lt Gydykis.ltŽmogaus ir visuomenės psichologija, bei sveikata.
100 patarimų 100 patarimųGyvenimiški ir praktiški patarimai tau. Sveikatos, higienos, santykių patarimai.
Echoskopija (echoskopas) Echoskopija (echoskopas)Echoskopija.lt portalas skirta visiems, kuriems reikia informacijos apie echoskopiją. Stengsimės Jums padėti rasti visą reikalingą informaciją, taip pat gydymo įstaigų bei klinikų sąrašą, konkaktus, atsiliepimus apie paslaugas.
Vitiligo.lt - sergančiųjų bendruomenė Vitiligo.lt - sergančiųjų bendruomenėBaltmė arba vitiligo – tai melanocitopenija, pasireiškianti sutrikusia melanino, suteikiančio odai atspalvį, gamyba, todėl ant kūno ima rastis baltos dėmės. Vitiligo.lt - svetainė, kurioje maksimaliai renkama informacija apie ligą, jos sukėlėjus, poveikį bei gydymą. Veikia diskusijų forumas.
Natūralios sveikatos portalas Natūralios sveikatos portalasStraipniai apie homeopatijos naudą, homeopatinių vaistų katalogas, žinios apie maisto papildus ir sveiką gyvenseną.
Išsiplėtusios kojų venos Išsiplėtusios kojų venosInformacija apie venas. Išsiplėtusios venos (varikozė): simptomai, diagnostika, gydymas. Informacija apie skleroterapiją, kompresines kojines, venų operacijas, medikamentinį gydymą.
Medicina MedicinaNešališka informacija apie sveikatą, ligas, jų simptomus, diagnostiką, gydymą ir profilaktiką.
Jūsų sveikata Jūsų sveikataInspo.net – Jūsų sveikos gyvensenos dienoraštis, kuriame skelbiama naujausi patarimai ir pamokymai sveikatos, mitybos, higienos, kūno priežiūros, vaikų sveikatos temomis.
Aš ne daktaras, bet... Aš ne daktaras, bet...Realistiškas požiūris į įvairius su medicina, sveikata ir higiena susijusius dalykus.
Joga JogaDažnai žmonės, norėdami užsiimti joga, pradeda ieškoti internete. Jame randa įvairiausių kursų bei jogos centrų teikiamas paslaugas. Sunku išsirinkti, tuo labiau, kai net nežinai kas yra joga, kokia jos prasmė, nauda ir t.t. Jogatau.lt rasite naudingą ir konkrečią informaciją apie jogą. Sužinosite koks jogos tipas jums tinka labiausiai, žinosite, kaip tinkamai pasirengti jogos užsiėmimams.