Sveika oda Sveika odaOdos priežiūros būdai ir metodikos, odos ligų apžvalga, sveikos ir gražios odos puoselėjimas.
Tanda Lietuva Tanda LietuvaTanda - namuose naudojamų prietaisų lyderis, siūlo platų grožio sprendimų asortimentą, įskaitant odos atjauninimą, spuogų gydymą ir ilgalaikį plaukų šalinimą. Visi Tanda produktai yra kliniškai patikrinti, saugūs ir sukurti paprastam ir patogiam naudojimui.
Papuosalai tau Papuosalai tauKompanija Santegra visada ieško nauju atradimu kad dar efektyviau pastiprinti žmonių sveikatą. Magnetų terapija - vienas seniausių gydymo metodų. Didelis asortimentas įvairių papuosalu pradžiugins Jusu artimuosios ir brangius žmones. Mes siūlome įsigyti žiedus, apyrankes, auskarus, laikrodžius ir kitokius kūno įtvarus. Magnetiniai papuosalai - puikiausia dovana, nešanti sveikatą.
Higienos įgūdžių kursai Higienos įgūdžių kursaiNevyriausybinė organizacija remiantis naujausią literatūrą ir ypatingą dėmesį skirianti praktikai, teikia pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių ir alkoholio žalos paslaugas.
Herba.lt internetinė parduotuvė Herba.lt internetinė parduotuvėHerba.lt internetinė parduotuvė siūlo jums sveikus maisto papildus bei arbatas, kokybiškas kompresines kojines, dantų šepetėlius ir kt. Viskas sveikam gyvenimui ir patogumui.
Kamieninių Ląstelių Bankas Kamieninių Ląstelių Bankaskamieniniubank.lt - tai kamieninių ląstelių bankas, teikiantis kūdikių virkštelės kraujo kamieninių ląstelių išsaugojimo paslaugas. Šios ląstelės - tai organizmo statybiniai blokai. Jos yra gyvybiškai svarbios, tad į klientų poreikius įstaiga atsižvelgia su kaupu.
Klaipėda NMC Klaipėda NMCKlaipėda NMC - Tai Northway Medicinos Centrų tinklo projektas, specializuotas Klaipėdai ir veikiantis šiame mieste. Įmonė teikia lazerinės dermatologijos paslaugas, įvairiausias kolsultacijas bei laboratorinius tyrimus.
Jogos studija Surya Jogos studija SuryaDaugiau nei 10 metų veikianti Jogos studija Surya kviečia užsiimti Aštanga joga, meditacija ir kvėpavimo praktikomis Vilniuje arba internetu. Mes esame įsikūrę pačiame Vilniaus centre ir siūlome jogos užsiėmimus Aštanga Vinyasa stiliumi. Galite rinktis grupines praktikas pradedantiesiems arba pažengusiems, taip pat individualias praktikas su mokytoja studijoje arba online užsiėmimus. Pajusite jogos naudą jau po pirmo užsiėmimo!
Newman Bariatric Newman BariatricNEWMAN Clinic subūrėme specialistus, kurie padeda žmonėms, kovojantiems su viršsvoriu ir išgyvenusiems beviltiškumo jausmą, kai savarankiškai išspręsti problemos nepavyksta.
Biomed.lt Biomed.ltSveikatos priežiūros ir alternatyvių gydymo ir reabilitacijos priemonių parduotuvė BioMed.lt