Vaisingos dienos Vaisingos dienosInformacinė svetainė apie nėštumą, kontracepciją, moterų ligas.
CondomShop - Prezervatyvai internetu CondomShop - Prezervatyvai internetuko gero geriausia vieta pirkti prezervatyvus internetu! Siūlome aukščiausios kokybės prezervatyvus už konkurencingą kainą. Parduotuvėje galėsite įsigyti populiariausių pasaulyje prezervatyvų rūšių, tokių kaip durex, pasante, lifestyles, EXS ir kitas.
BluePharma.CC - Geriausia Generika, Geriausia kaina! BluePharma.CC - Geriausia Generika, Geriausia kaina!Mes esame aukštos kokybės ir į klientus orientuota internetinė parduotuvė, siųlome tik gėriausius laiko patvirtintus produktus, gerinančius vyrų ir moterų lytinį gyvenimą.
Sveikatos ir infomacijos svetainė Sveikatos ir infomacijos svetainėJei turi klausimų apie ŽIV/AIDS ir kitas lytiškai plintančias infekcijas - klausk drąsiai. Jei nori paklausti gydytojo - apsilankyk svetainėje atsimink.lt Būk sveikas, saugok save ir savo partnerius.
Ekologiški čiužiniai Ekologiški čiužiniaiSalone rasite ekologiškus, prestižinius vokiškus čiužinius, natūralios medienos baldus.
BluePharma.CC nuo šiol vadinasi BluePharma.IS BluePharma.CC nuo šiol vadinasi BluePharma.ISMes esame aukštos kokybės ir į klientus orientuota internetinė parduotuvė, siųlome tik gėriausius laiko patvirtintus produktus, gerinančius vyrų ir moterų lytinį gyvenimą.
Vaisinga.lt- priemonės natūraliam šeimos planavimui Vaisinga.lt- priemonės natūraliam šeimos planavimuiOvuliacijos termometras - kompiuteris vaisingų dienų nustatymui tik 250 Lt.
Ginekologijos klinika Ginekologijos klinikaTai svetainė skirta moterims, kurioms reikia ginekologo paslaugų.
Prezervatyvų parduotuvė Prezervatyvų parduotuvėSiūlome įsigyti naujus ir kokybiškus prezervatyvus. Elekroninėje parduotuvėje rasite didelį gerų prezervatyvų pasirinkimą. Siūlome žemas prekių kainas bei didelį prezervatyvų asortimentą ir greitą bei saugų jų pristatymą į namus ar kitą Jūsų pasirinktą vietą
Pigūs ovuliacijos, nėštumo, vyrų vaisingumo, chlamidijų, candida testai, internetu Pigūs ovuliacijos, nėštumo, vyrų vaisingumo, chlamidijų, candida testai, internetuPigūs ovuliacijos, nėštumo, vyrų vaisingumo, chlamidijų, candida testai, internetu. Greitas ir konfidencialus pristatymas. Kokybiški testai.