Dieta DietaPasaulio dietos, efektyvi dieta tau. Suzinok kuo maitinasi zvaigzdes, kad islaikytu tobulas kuno linijas. Numesk keleta kilogramu ir jau rytoj sypsokis kolegoms.
Dieta.lt Dieta.ltStraipsneliai apie sveiką mitybą ir valgymo sutrikimus, informacija apie produktų sudedamąsias dalis.
NeoLife, GNLD mitybos papildai internetu NeoLife, GNLD mitybos papildai internetuInternetinėje parduotuvėje Provitaminai.lt prekiaujama natūraliais NeoLife/GNLD maisto papildais, aktyviai sportuojantiems, aktyviai gyvenantiems ir savo bei vaikų sveikata besirūpinantiems žmonėms. Nuo 1958 metų "NeoLife/GNLD International" kompanija rūpinasi visos šeimos geresne savijauta, siūlydama sveiko maisto „NeoLife" natūralius maisto papildus (vitaminus ir mineralus), sukurtus gamtos ir pagrįstus mokslo.
Gera Arbata Gera ArbataArbatos lazdelė „Stick Tea“ – unikalus vienkartinis arbatžolių sietelis, pagamintas iš plono aliuminio ir turintis 450 skylučių. Užpylus karštu vandeniu, arbatžolių lapeliai brinksta ir tučtuojau paskleidžia savo skonį. Kiekvienoje „Stick Tea“ lazdelėje yra 2- 2,3 gramo Ceilone ar Kinijoje augintų, rūpestingai atrinktų, nesmulkintų arbatos lapelių. Nevartojami jokie dirbtiniai priedai.
Gyvo maisto receptai Gyvo maisto receptaiReceptai ir patarimai, kaip pasiruošti pačius skaniausius žaliuosius kokteilius, gardžiausias sriubas, gaivinančias daržovių salotas, energizuojančius vaisių asorti, įvairiausias užtepėles, duonutes, beprotiškai fantastiškus desertus bei gurmaniškus saldumynus!
Sveikata shop - Papildai Santegra Sveikata shop - Papildai SantegraSantegros produktai tai natūralus, kokybiški maisto papildai, pagamintos iš natūralių produktų (turi visus atitikties sertifikatus). Platus maisto papildų asortimentas (vitaminai, mineralai, antioksidantai ir t.t) moterims, vyrams, vaikams.
Natūralus maisto papildai SVEIKATAI - Santegra, USA Natūralus maisto papildai SVEIKATAI - Santegra, USAParduodame firmos Santegra KOKYBIŠKUS papildus, vitaminus MAŽOMIS KAINOMIS.
Sveika mityba - Sveika.Lt Sveika mityba - Sveika.LtSvetainė žmonėms besidominties sveika mityba ir sveika gyvensena
Liekninanti kava - Žalia kava Liekninanti kava - Žalia kavaLiekninanti žalia kava - pagaminta iš green coffee kavos pupelių. Žalia kava tai efektyvus svorio metimo procesas. Liekninanti kava padeda mums kontroliuoti apetita ir gerai jausti.