ReflexPoint ReflexPointRaminantys aromatai, relaksacinė muzika, rami aplinka, švelnus rankų prisilietimas.. Visa tai siūlome egzotiškajame masažo centre, kuriame dirba profesionalios, ilgametę patirtį turinčios masažuotojos iš Tailado. Kviečiame Jūs apsilankyti ir atgauti jėgas. Šiuo metu Tailandietiškas masažas – vienas labiausiai pamėgtų masažų tarp žmonių, kurie maksimaliai rūpinasi savo sveikata.
Linijinių šokių ir pilates klubas „Di Dance“ Linijinių šokių ir pilates klubas „Di Dance“Šokame linijinius šokius, yra vaikų ir suaugusiųjų grupės, amžius neribojamas. Pilateso pratimų užsiėmimai, pilates mankšta, šiaurietiškas ėjimas ( Nordic walking ).
Masažo Namai Masažo NamaiUAB „Masažo Namai“ - įstaiga, savo veiklą pradėjusi 2006 metais, Vilniaus mieste. Įmonė teikia masažo paslaugas, kurias atlieka kvalifikuoti specialistai, turintys ilgametę patirtį masažų sferoje, kurioje kokybė yra esminis ir pats svarbiausias faktorius. Būtent nepriekaištingą kokybę Masažo Namai ir suteikia. Masažai Vilniuje - didelė pagalba Jūsų kūnui, nuolat reikalaujančiam malonumų.
masazuokliai24.lt masazuokliai24.ltInovatyviausi masažuokliai Lietuvoje! Sumažinkite raumenų skausmą, įtampą ir pagerinkite organizmo kraujotaką vieno šiuolaikinio prietaiso pagalba!
Sveikatingumo kompleksas Palangoje Sveikatingumo kompleksas PalangojeLaisvalaikio, Sveikatinimo, Atostogų parkas įsikūręs Vakarų Lietuvoje, žymaus Palangos kurortinio miesto rytinėje dalyje, miško masyvo pakraštyje, Venecijos gatvėje
Rebefingas RebefingasRebefingas - individualios sesijos ir grupiniai seminarai.
Kauno jogos namai, Všį Kauno jogos namai, VšįKAUNO JOGOS NAMAI - atgaiva kūnui ir sielai! Mūsų žinių šaltinis - gyvieji mokytojai, jogos tradiciju tęsėjai. Tikime, kad jūsų įgautos žinios ir pastovi praktika padės atrasti vidinę ramybę, sustiprins fizinę, psichinę ir dvasinę sveiką.
Life energy S.P.A. Life energy S.P.A.Mūsų gyvenimo energija - tai mūsų kūno stiprybė, mūsų mintys, jausmai, gyvybinė energija ir širdies jėga. Mūsų mintys ir jausmai atsispindi mūsų kūne, o mūsų kūnas padeda juos geriau suprast ir keisti.