Lietuvos Martyno Mažvydo nacionalinė biblioteka Lietuvos Martyno Mažvydo nacionalinė bibliotekaInformacija apie biblioteką, jos padalinius - centrus ir skyrius, skaityklas; skaitytojams, leidėjams, kitoms bibliotekoms teikiamas mokamas ir nemokamas paslaugas, organizuojamus mokslinius ir kultūrinius renginius - parodas, susitikimus, konferencijas.
Lietuvos mokslinių bibliotekų asociacija Lietuvos mokslinių bibliotekų asociacijaAsociacijos veikla, duomenų bazės, renginiai, naudingos nuorodos.
Lietuvos virtuali biblioteka Lietuvos virtuali bibliotekaIšsami, išteklių ir e-žurnalų paieška, nuorodos į Lietuvos ir užsienio duomenų bazes.
LIBIS LIBISJungtinis Lietuvos bibliotekų katalogas.
Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės bibliotekaInformacija apie Klaipėdos apskrities viešąją I. Simonaitytės biblioteką, spaudinių duomenų bazė, bibliotekos leidiniai.
Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešoji bibliotekaInformacinės visuomenės ugdymas, virtuali biblioteka, informacija apie Kėdainius ir kėdainiečius.
Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka Šiaulių miesto savivaldybės viešoji bibliotekaInformacija apie biblioteką, jos veiklą, naudingos nuorodos į kitus internetinius šaltinius.