Aum, ezoterinis knygynas Aum, ezoterinis knygynasEzoterinės knygos lietuvių ir rusų kalbomis, muzikinis fonas darbui ir poilsiui, relaksacijai ir meditacijai.
Uzsakymas.lt Uzsakymas.ltInformacinis portalas mokytojams ir švietimo įstaigų darbuotojams apie naujausius leidyklų Šviesa ir Alma littera leidinius.
Mokyklinė knyga, knygynas Mokyklinė knyga, knygynasGrožinė literatūra, pažintinė istorinė literatūra, psichologinė literatūra, tautosaka, lietuvių bei užsienio kalbų literatūra, mokomoji literatūra, ekonominė, verslo ir vadybos literatūra, kulinarija, muzika, dailė, menas ir kt.
Išmok kalbas su Rotu! Išmok kalbas su Rotu!Užsienio kalbų mokymo priemonių aprūpinimo centras.
Litterula, knygynas Litterula, knygynasMokomoji literatūra anglų, vokiečių, prancūzų, italų, ispanų ir kitoms kalboms mokyti, t.y. knygos pedagogams, vadovėliai su garsiniais ir vaizdo įrašais, praktinės užduotys, skaitiniai, testai. Aiškinamieji ir dvikalbiai žodynai (anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, rusų, lenkų ir kt. kalbomis). Adaptuotos ir neadaptuotos knygos laisvalaikio skaitiniams, taip pat literatūrą teisės, ekonomikos, finansų, verslo klausimais.
Alma littera, leidykla Alma littera, leidyklaLiteratūra, pažintiniai leidiniai, grožinė literatūra, informaciniai leidiniai, žodynai, vadoveliai ir mokymosi priemonės.