Alma littera, leidykla Alma littera, leidyklaLiteratūra, pažintiniai leidiniai, grožinė literatūra, informaciniai leidiniai, žodynai, vadoveliai ir mokymosi priemonės.
Aum, ezoterinis knygynas Aum, ezoterinis knygynasEzoterinės knygos lietuvių ir rusų kalbomis, muzikinis fonas darbui ir poilsiui, relaksacijai ir meditacijai.
Gis-centras, VĮ Gis-centras, VĮKartografinės produkcijos parduotuvė, prekiaujanti topografiniais ir turistiniais žemėlapiais, pasaulio ir kelių atlasais, staliniais ir sieniniais žemėlapiais, kelionių vadovais, miestų planais, gaubliais.
Išmok kalbas su Rotu! Išmok kalbas su Rotu!Užsienio kalbų mokymo priemonių aprūpinimo centras.
Litterula, knygynas Litterula, knygynasMokomoji literatūra anglų, vokiečių, prancūzų, italų, ispanų ir kitoms kalboms mokyti, t.y. knygos pedagogams, vadovėliai su garsiniais ir vaizdo įrašais, praktinės užduotys, skaitiniai, testai. Aiškinamieji ir dvikalbiai žodynai (anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, rusų, lenkų ir kt. kalbomis). Adaptuotos ir neadaptuotos knygos laisvalaikio skaitiniams, taip pat literatūrą teisės, ekonomikos, finansų, verslo klausimais.