Kursai, mokymai, seminarai Lietuvoje Kursai, mokymai, seminarai LietuvojeMokymugidas.lt - ilgametė ir labai populiari mokymų platforma, kuri padeda studentams lengvai atrasti tinkamus kursus, mokymus bei seminarus. Šio projekto misija yra kurti patrauklią ir veiksmingą internetinę svetainę, teikiančią naudingą informaciją apie vykstančius mokymus bei suteikianti galimybę studentams lengvai rasti ir užsiregistruoti į norimus kursus.
Matematikos ir fizikos formulės Matematikos ir fizikos formulėsMatematikos ir fizikos formulių rinkinys moksleiviams ir studentams
Matematika - math24.info Matematika - math24.infoMath24.info puslapyje rasite matematikos formules, testus, skaičiuotuvus, diskusijų lentą, matematikos terminų žodyną ir dar daug visko, ko gali prireikti sprendžiant matematikos uždavinius
Tiksliųjų mokslų mėgėjų bendruomenė Tiksliųjų mokslų mėgėjų bendruomenėMatematikos, fizikos, chemijos, programavimo uždavinių sprendimas, ruošimasis egzaminams ir atsiskaitymams, loginių ir olimpiadinių uždavinių nagrinėjimas
Matematikos forumas Matematikos forumasDiskusijos matematikos temomis ir ne tik. Mokyklinė ir aukštoji matematika, brandos egzaminai, studijos ir dar naudingų temų.
BIPS Robotic Team BIPS Robotic Team"Bips Robotic TM" tai projektas, kuris stengiasi sužadinti domėjimasi mokslu. Pagrindinė komandos veiklos kryptis yra robotų konstravimas ir jų integravimas į visuomenę.
Tiksliųjų mokslų forumas Tiksliųjų mokslų forumasTiksliųjų mokslų forumas: matematika, fizika, chemija.
Jūsų mylimos kalbos kursai! Jūsų mylimos kalbos kursai!Kalbų mokymo centras ”EuroBaltic Focus” kviečia moksleivius ir suaugusius mokytis anglų, vokiečių, ispanų, švedų, suomių, italų, prancūzų, rusų, japonų, turkų ir kt. kalbų mini grupėse ar individualiai. Būsite maloniai nustebinti kursų efektyvumu ir kaina! Papildomos informacijos teiraukitės tel. 8 52457042, mob. tel. +370 654 59436 www.ebf.lt, info@ebf.lt.
Privatus anglų kalbos mokymas Privatus anglų kalbos mokymasEsu mokytoja Ramunė ir esu tam, kad išklausyčiau Jūsų norų bei pasitelkusi savo patirtį ir pedagogines žinias išmokyčiau Jus anglų kalbos.
Matematika: uždavinių sprendimai, formulės, egzaminai, testai Matematika: uždavinių sprendimai, formulės, egzaminai, testaiEmatematikas.lt - virtuali, matematika besidominančių narių, bendruomenė. Portale gausu matematikos uždavinių sprendimo temų, matematikos formulių, testų, pamokų, egzaminų aptarimo diskusijų.